Chrissy + Daniel | More Than Happiness
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • 5 (
   2
   )
 • 2060
 • WYŚWIETLEŃ

Po dawce cudownego reportażu czas na filmową historię tych dwojga wspaniałych ludzi, którzy pojawili się na naszej drodze jakiś czas temu… Pojawili się i sprawili, że Kraków oczarował nas na nowo swoim pięknem. Pokazali, że miłość rodzinna ma nieograniczoną moc, taką, która poruszy każde serce. Ich angielsko anielskie uczucie i prawdziwa, autentyczna radość z tego dnia przebija się najbardziej z tego pięknego i wzruszającego filmu ślubnego. Delikatni, łagodni, wpatrzeni w siebie ludzie — a do tego ich malutkie, ale bardzo zaangażowane w przygotowania dzieci. Wspaniała i spełniona rodzina w komplecie.

Taki oto widok stał się motywem przewodnim tego ślubnego teledysku. Bo czy może być większe szczęście, niż otaczanie się najbliższymi osobami? Dzień ślubu Chrissy i Daniela był ważnym  przypieczętowaniem ich miłości i wspólnej drogi, którą od pewnego czasu stąpają, trzymając się za ręce. Liczni, angielscy goście udowodnili jak bardzo chcą być blisko naszej pary i przybyli do Krakowa specjalnie dla nich.

W otoczeniu starych kamieniczek, jednego z największych rynków w Europie i pięknego, starego kościoła św. Barbary, historia miłości tych dwojga skupiła się na celebracji i czerpania garściami  z tego niepowtarzalnego dnia.  A w rustykalnym klimacie, w Dworze w Tomaszowicach , przyjęcie trwało do samego rana. Wśród głośnej muzyki, pląsów na parkiecie, rozmów  i toastów— wszyscy skupiali uwagę na świeżo upieczonych małżonków.  Daniel swoją przemową, która łapała za serce i gardło, pokazał jak bardzo kocha swoją żonę Chrissy i jak ważny był dla niego ten dzień.A my cieszymy się wraz z nimi!

Jesteśmy szczęśliwi, że wybrali właśnie nas do uchwycenia wszystkich ważnych momentów w postaci reportażu i filmu ślubnego, na który serdecznie zapraszamy!