CZY BĘDZIEMY WSPÓLNIE TWORZYĆ WASZĄ HISTORIĘ ?
FOTOGRAFIA ŚLUBNA - WHITESTORY - FILM ŚLUBNY - WIDEOFILMOWANIE
KRAKÓW, RZESZÓW, WARSZAWA

Ślub za granicą

Kiedyś ślub za granicą kojarzył się z wyłącznie z luksusem i był rzadko spotykany. Czasy się zmieniły i dziś coraz częściej pary decydują się na to, aby powiedzieć „tak” poza granicami naszego kraju. Sprzyjają temu tanie loty, wiele ciekawych okazji i ofert oraz sam fakt, że ludzie są bardziej otwarci i chcą czegoś więcej. Wyjazd łączy się od razu z nietuzinkowym weselem, cudowną podróżną poślubną oraz oczywiście zagraniczną sesją ślubną. Tamtejsze krajobrazy idealnie nadają się do pleneru ślubnego, gdzie sceneria sprawia, że zdjęcia wychodzą przepięknie. Taka pamiątka pozostaje na całe życie, a wspomnienia są bezcenne. Warto więc od razu ze sobą zabrać fotografa oraz filmowca, po to aby uwiecznili te przepiękne chwile. Cudownie jest później wracać do takich momentów poprzez zdjęcia czy też film ślubny.

W jakim miejscu powiedzieć „tak”?

Właściwie możliwości jakie daje nam teraz świat są nieograniczone, możemy spełniać nasze marzenia na wiele sposobów.  Ślub za granicą sprzyja temu, aby przysięgę wypowiedzieć w innym miejscu niż tradycyjnie się przyjęło. Możemy na przykład wziąć ślub na plaży lub ślub w górach albo w jakimś innym ciekawym lub charakterystycznym miejscu. Tak naprawdę pomysł zależy tylko i wyłącznie od pary młodej i ich oczekiwań. Warto wcześniej upewnić się czy jest w danym miejscu taka możliwość oraz czy nasza ceremonia nie zostanie zakłócona.

Jak się przygotować do ślubu za granicą?

Musimy pamiętać, aby przed wyjazdem dopełnić wszelkich formalności jak np. paszporty czy dokumenty potrzebne do zawarcia małżeństwa. Trzeba również wcześniej znaleźć miejsca noclegowe dla siebie oraz gości, poszukać lotów i wszystko zarezerwować. Nie można zapomnieć o swoich usługodawcach, bez których nasz dzień nie byłby tak udany, trzeba wcześniej zadbać o wizaż i fryzurę, oprawę muzyczną oraz kogoś kto to uwieczni, tj. fotograf ślubny i filmowiec. Należy zastanowić się czy będziemy korzystać z tych usług na miejscu czy też zabieramy zaufane i polecone osoby ze sobą. Trzeba też pamiętać o tym, aby zapewnić tym osobom dojazd oraz nocleg. Z fotografem warto ustalić wcześniej potencjalne miejsca, w których chcielibyście mieć swoją sesję ślubną.

I co najważniejsze, należy zabrać ze sobą dobry humor i cieszyć się chwilą!

 

Czy będziemy wspólnie tworzyć Waszą historię?

FILM ŚLUBNY - KRAKÓW - WARSZAWA - RZESZÓW
GALERIA FILMOWA
teledysk ślubny wenecja
Teledysk Ślubny Wenecja | Una storia di Venezia Mozaikowa opowieść… Zacznijmy tę historię niechronologicznie. Najpierw zapraszamy Was na teledysk ślubny w Wenecji, a...