Agata & Tomasz | Wesele w Pałacu Goetza. Woń słodkich kwiatów. Ogrom miłości!
wesele w pałacu goetza
play
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • 3 (
   5
   )
 • 751
 • WYŚWIETLEŃ

Agata & Tomasz | Wesele w Pałacu Goetza. Woń słodkich kwiatów. Ogrom miłości!

Tak, jak natura się teraz budzi do życia, tak i my postanowiliśmy ukazać Wam kolejną wyjątkową realizację. Był to dzień pełny bajecznych kwiatów, których słodka woń doskonale podkreślała elegancję i subtelność tego dnia. Był to również dzień celebracji piękna, elegancji i przede wszystkim wyjątkowej miłości Agaty i Tomasza.

 

Nie jesteśmy w stanie zliczyć, ile razy obejrzeliśmy już ten ślubny film. Oglądając go, wciąż na własnej skórze czujemy emocje tego dnia, a historia nas mocno wciąga za każdym razem. Mamy nadzieję, że i Wy będziecie mieć podobne odczucia!

 

First look i piękna ceremonia w kaplicy przy Pałacu

 

Oczywiście towarzyszyliśmy zakochanym od samego rana, aby uwiecznić ich przygotowania. Uwielbiamy ten moment, kiedy to — już za chwilę — nowożeńcy są przejęci, radośni i wzruszeni na zmianę, a cały wianuszek bliskich im osób towarzyszy, wspiera i pomaga, jak tylko może. A my przeżywamy to razem z nimi! Bardzo wczuwamy się w historię naszych par, bo każda jest niepowtarzalna i każda niesie ze sobą coś cudownego!

 

Agata i Tomasz przed ślubem mieli już bardzo emocjonującą chwilę, czyli first look! Wtedy to Tomasz po raz pierwszy zobaczył Agatę w sukni ślubnej. Był to wyjątkowy moment, w którym zakochani mogli się na chwilę zatrzymać w całym pędzie tego dnia i na spokojnie nacieszyć swoim widokiem i obecnością!

 

Punkt kulminacyjny to oczywiście ceremonia, która odbyła się w przepięknej kaplicy przy Pałacu Goetza. Ten czas, który dzieli się z najbliższymi to czas magiczny i wyjątkowy.

Najważniejszy dzień w życiu — to cała prawda, a nie żaden banał!

 

Ślub, przypieczętowanie miłości i najwznioślejszych uczuć… Trzeba to jakoś uczcić!

 

Wesele w Pałacu Goetza wśród pachnących piwonii

 

Po przepięknej ceremonii nadszedł czas zabawy w Pałacu! Wyjątkowe wnętrze z przepięknymi zdobionymi schodami dodawało jeszcze większej elegancji i podniosłości tego dnia, a piwonie tworzyły klimat beztroski, zabawy i młodzieńczej radości!

 

Same najbliższe osoby zgromadzone w jednym miejscu to ogromne szczęście! Cała ta aura została przyprawiona unikalną oprawą wizualną oraz wspaniałą muzyką. A występ niespodzianka Tetiana Galitsyny (zwyciężczyni Mam Talent) to była wisienka na torcie!

 

Elegancja, ale i naturalność w gestach. Subtelność i jednocześnie pewność. Tacy są Agata i Tomasz i takie też było ich wyjątkowe wesele!

 

Mamy nadzieję, że ten film ślubny wprowadzi Was w błogi nastrój, przywoła najwspanialsze momenty z Waszego życia.

 

A może pobudzi i zainspiruje?

Agata & Tomasz | Wesele w Pałacu Goetza. Woń słodkich kwiatów. Ogrom miłości!

lokalizacja: Pałac Goetz
wedding planner:  StyLove Wesela
dekoracje: ArtSize

Komentarze (0)

Zostaw komentarz