FILM
Hotel Arłamów Wesele | Ania + Wojtek | Imagination With no Hesitation
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Hotel Arłamów Wesele | Ania + Wojtek | Imagination With no Hesitation
    5 (
    28
    )
HISTORIA
okładka

Hotel Arłamów Wesele | Ania + Wojtek | Imagination With no Hesitation

Magią filmu ślubnego jest to, że przenosi nas do momentów życia, do których chcemy powracać i od nowa cieszyć się chwilą. My pragniemy powrócić wspomnieniami do niesamowitego miejsca, jakim jest Hotel Arłamów na polsko-amerykańskie wesele, które na długo zapadnie w naszej pamięci.

Jeśli jesteście ciekawi dlaczego, zapraszamy na wspólną podróż…

Przenieśmy się więc na chwilę do ciepłego wrześniowego słońca, które swoim blaskiem ubrało przepiękne bieszczadzkie okolice Hotelu Arłamów. Właśnie w tym miejscu Ania i Wojtek wzięli ślub na tarasie, w otoczeniu malowniczego i zapierającego dech w piersiach  krajobrazu. To była cudowna ceremonia, pełna szczęścia, emocji i wzruszającej atmosfery, do której przyczyniła się profesjonalna oprawa muzyczna.

Bajeczny Hotel Arłamów i idealne wesele

Wesele pełne klasy i szyku w luksusowym Hotelu Arłamów na jednej z najpiękniejszych sal na mapie Polski, w otoczeniu dzikich Bieszczad. Wszystko było przygotowane z najwyższą starannością, oprawione najlepszymi dodatkami i dekoracjami, mnóstwem atrakcji… Dbałość o szczegóły była widoczna w każdym aspekcie. Goście mogli czuć się rozpieszczeni, a Państwo Młodzi zadowoleni, że właśnie tak wygląda ich najważniejszy dzień życia. Hotel, oprócz swojej niesamowitej lokalizacji oraz przepięknych wnętrz i pokoi, oferuje wyjątkowe SPA. Opinie wśród gości na temat pobytu były wręcz zachwycające, zdecydowanie wizyta tutaj jest warta każdej ceny. Nie ma się co dziwić, że sam Lech Wałęsa często odwiedza Arłamów. Jest to jedno z jego ulubionych miejsc wypoczynku.

Lecz nie tylko sama lokalizacja sprawiła, że ten wieczór był niesamowity i na długo zostanie przez nas zapamiętany, co jeszcze nas zachwyciło?

Niezapomniana gwiazda wieczoru — Tomasz Karolak z zespołem „Pączki w Tłuszczu”

Wspominając o atrakcjach nie sposób zapomnieć o niecodziennej muzyce, którą zapewnił zespół „Pączki W Tłuszczu”, z Tomaszem Karolakiem na czele. Jest on znany między innymi z serialu „39 i pół”. Było to idealne nawiązanie do wieku Pana Młodego, który w dniu ślubu cieszył się tytułową liczbą. Nieopisanym przeżyciem była możliwość usłyszenia na żywo piosenek, które do tej pory wybrzmiały dzięki serwisowi youtube lub w radiu. Z całą  pewnością był to niezapomniany wieczór dla Państwa Młodych. Goście mogli bawić się do takich przebojów jak „Tylko bądź” czy „Zabiorę Cię”.

Podczas, kiedy wszyscy byli zajęci weselną zabawą, nad każdym szczegółem czuwała…

Mistrzyni organizacji, czyli konsultantka ślubna z beautifulday.pl

Wszystko idealnie się udało, dzięki jednym z najlepszych w Polsce agencji ślubnych — beautifulday.pl którzy, zgodnie z obietnicą zawartą w nazwie, stworzyli ten dzień takim pięknym. Współpraca z wedding plannerką, Anną Grzegórską, była dla nas ogromną przyjemnością i inspiracją. Organizacja wspaniałego wesela nie udałaby się bez takiej konsultantki ślubnej.

Cieszymy się, że mogliśmy pracować wśród takich profesjonalistów, ale przede wszystkim czujemy się zaszczyceni tym, że Państwo Młodzi zaprosili nas do takiego miejsca i razem z nimi mogliśmy spędzić ten cudowny czas.

Z wielką przyjemnością uwieczniliśmy te przepiękne i niezapomniane chwile w emocjonalnym filmie ślubnym, który z dumą przedstawiamy oraz na który serdecznie zapraszamy!

 

Film ślubny: Imagination With no Hesitation – Hotel Arłamów Wesele
lokalizacja: Hotel Arłamów
muzyka: MUSICBED written by Gyom-Soar
WhiteStory: fotograf ślubny i kamerzysta na wesele