FILM
Pierwszy Taniec z Niespodziewanym Zakończeniem Azerskim | Rena + Kuba
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Pierwszy Taniec z Niespodziewanym Zakończeniem Azerskim
    4.5 (
    10
    )
HISTORIA
okładka

Pierwszy Taniec z Niespodziewanym Zakończeniem Azerskim | Rena + Kuba

Jakie mamy skojarzenia z tym weselem? Miłość, autentyczność, radość, tańce, szaleństwo i fenomenalny bałkański klimat! To wszystko stworzyło niesamowitą atmosferę, której nie da się powtórzyć!

Zapraszamy Was na cząstkę tego niezwykłego wydarzenia, które wzbogaciło nas duchowo i kulturowo! Momenty i emocje, ujęte w tym filmie ślubnym przeniosą Was w bajeczny i kolorowy klimat azerskiego charakteru, połączonego z polskim temperamentem! Mimo, że mamy już wiele takich wspaniałych międzynarodowych wesel za sobą, to zawsze jednak każde kolejne zostawia w nas jakiś swój element. Szczególnie ten najbardziej zaskakujący!

Ślub i wesele, które mogliśmy celebrować wspólnie z Reną i Kubą, przekonało nas tylko w tym, że miłość nie zna granic

Najcudowniejsze słowo świata – „kocham”- wzbudza zawsze najpiękniejsze emocje, nieważne w jakim języku zostało wypowiedziane lub pomyślane…

Ale od początku…. Rena i Kuba zaprosili nas, abyśmy mogli uwiecznić ich najwspanialszy dzień życia, dzięki temu mogliśmy uczestniczyć w tym międzykulturowym wydarzeniu, bowiem Panna Młoda pochodzi z Azerbejdżanu, a Kuba z Polski. Sakramentalnie „tak” powiedzieli sobie w sercu Krakowa w Kościele Ojców Dominikanów, natomiast wielkie świętowanie, które zaskoczyło nas swoją energią, odbyło się w eleganckim Grand Hotel Kraków.

Cóż można tu więcej powiedzieć? Szyk i styl, a jednocześnie zabawa bez zadęcia! Połączenie idealne!

Tu musimy wspomnieć o tym, że jesteśmy absolutnie oczarowani pięknem Reny, a jej subtelność połączona ze spontanicznością idealnie współgra z niesamowitą męskością i charakterem Kuby!

Momentem kulminacyjnym okazał się pierwszy taniec,

który zaskoczył nas tym, że zakończył się tradycyjnym azerbejdżańskim tańcem razem z gośćmi! Ślub międzynarodowy scalił zarówno rodziny, jak i kultury – coś pięknego! Połączone rodziny oraz goście rewelacyjnie odnaleźli się podczas międzykulturowej zabawy, którą rozkręcał DJ, a następnie zespół
Sokół Orkestar. Serwował on urokliwą muzykę bałkańską – skoczną, klimatyczną oraz bardzo żywiołową – bez wątpienia sprzyjała ona radości i nieskrępowanym tańcom!

Podczas międzynarodowych wesel,

często to obcokrajowcy poznają polską tradycję, a zagraniczne elementy są jedynie wplecione w ślubny scenariusz – tu jednak możemy śmiało powiedzieć, że to wesele było tak samo polskie jak i azerbejdżańskie!

Ciekawi? Koniecznie doświadczcie tej atmosfery i zobaczcie ten wyjątkowy film ślubny! Pierwszy taniec z zaskakującym zakończeniem na pewno skradnie Wasze serca!

Film ślubny: Pierwszy Taniec z Niespodziewanym Zakończeniem Azerskim | Rena + Kuba

lokalizacja: Grand Hotel Kraków
WhiteStory: kamerzysta na wesele fotograf ślubny