FILM
Their Emotions | Emocjonalna opowieść filmu ślubnego
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Their Emotions | Emocjonalna opowieść filmu ślubnego | WhiteStory
    5 (
    7
    )
HISTORIA
okładka

Wedding Film | Weronika + Grzegorz | Their Emotions

Zapraszamy na cudowny filmowy reportaż ślubny, do którego można wracać i wracać…
Są takie śluby podczas których ciężko nam powstrzymać się od wzruszenia. Dzień Weroniki i Grześka z pewnością do takich właśnie należał. Tego dnia nie czuliśmy się, że jesteśmy w pracy – czuliśmy się osobami, które razem z Parą Młodą tworzą historię ich wyjątkowego dnia w życiu – są jej ważną częścią. To jedna z tych uroczystości, kiedy kończysz pracę i gdyby nie zmęczenie pracy od wczesnych godzin porannych, zostałbyś tu do świtu!

Od tegoż sierpniowego dnia staliśmy się przyjaciółmi – wspólnie na gorącej Krecie spędziliśmy wakacje, pijąc wino przy zachodzie słońca i wspominając każdy szczegół, który przyczynił się do zrealizowania poniższego wideofilmowania.

A to tylko zapowiedź niesamowitych wrażeń jaki wywołuje ten teledysk.

Staramy się za każdym razem zapisywać niezapomniane chwile, szczere emocje i cudowne wzruszenia. Taki piękny teledysk ślubny to magiczna pamiątka na całe życie, na pewno ta zakochana para będzie chętnie wracać do tych chwil… Gdzieś w zgiełku codzienności będzie miło nagle oderwać się i obejrzeć taką emocjonalną opowieść filmu ślubnego…

Film ślubny: emocjonalna opowieść
Wideofilmowanie ślubu: Weronika Grzegorz
Kamerzysta ślubny Rzeszów, Kraków, Warszawa

______________________________________________

We want you to dissipate a bit in christmas preparations, so do not forget to turn ON OPTIONS HD and let me know if you were able to focus your full attention on our next whitestory Weronika and Grzesiek?

There are marriages in which hard for us to refrain from emotion. Wedding of Weronika and Grzesiek certainly was just such. That day we did not feel that we are at work – We felt that with Bride and Groom make history of their special day.

It’s one of these ceremonies, when you stop working and if not tiredness, you would have been here till dawn!

Since that August day we became friends – together on a hot Crete holidays, drinking wine at sunset and remembering every detail that contributed to the realization of this film.