FILM
Magiczne wesele w Forcie Sokolnickiego | Monika + Bogusz | film ślubny Warszawa
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Wesele w Forcie Sokolnickiego | Monika + Bogusz | film ślubny Warszawa
    4.5 (
    27
    )
HISTORIA
okładka

Magiczne wesele w Forcie Sokolnickiego | Monika + Bogusz | film ślubny Warszawa

Bajeczne wesele, które wypełniło swoim blaskiem Fort Sokolnickiego Cytadeli Warszawskiej było dla nas niezwykłym doświadczeniem… Ślub i wesele Moniki i Bogusza były magiczne i klimatyczne oraz pełne emocji. Atmosfera sprawiła, że czuliśmy się wyjątkowo, a wszystko przebiegało doskonale, w aurze rodzinności oraz szczęścia. Bliskie osoby, piękne miejsce, dobra muzyka i wyborne jedzenie od zawsze są gwarantem udanego wesela. Wesele w Forcie Sokolnickiego było cudowne, eleganckie, a do tego współczesność przenikała się tu z historią. Nie sposób nie wspomnieć o cudownym szklanym „sercu” Fortu, który stanowi dziedziniec, jednakże cały kompleks nas bardzo zauroczył.

Chcecie zobaczyć to piękne miejsce?

Zapraszamy na wspólną podróż, dzięki filmowi ślubnemu. Jednak wcześniej parę słów…

Inspirujące wnętrza Nowego Fortu

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, w którym odbyło się wesele, usytuowany jest na obszarze przepięknego parku Stefana Żeromskiego na warszawskim Żoliborzu. Lokalizacja obiektu jest bez wątpienia jednym atutów, ponieważ doskonałe położenie na zielonym zacisznym Żoliborzu pozwala na szybki oraz wygodny dojazd z centrum. Fort posiada bogatą historię, której zalążki sięgają połowy XIX wieku – na początku Fort – baszta obronna był elementem Cytadeli –a obecnie ten wyjątkowo atrakcyjny kompleks jest jednym z ulubionych punktów na mapie Warszawy mieszkańców Żoliborza. Na wyjątkowość Fortu duży wpływ ma, pomijając historię, również Park, który o każdej porze roku tworzy to miejsce magicznym.

Fort, który został odrestaurowany z najwyższą troską o każdy detal, można zaadaptować w wyjątkowy sposób – to miejsce umożliwia stworzenie jakiejkolwiek stylizacji, będącej odwzorowaniem weselnych marzeń Narzeczonych. Ta historyczna, XIX- wieczna budowla kryje w sobie pokryty szklanym dachem dziedziniec, który jest  znakomitą przestrzenia do wszelkich realizacji. Jest jednocześnie salą weselną, miejscem bankietowym, galerią, teatrem, kinem, bywa salą koncertową, estradą oraz restauracją. Z przyjemnością oddaliśmy całe piękno tego miejsca w naszym filmie.

Doskonale z eleganckim wnętrzem współgrały dekoracje, które były…

W stylu Art. Deco

Bogactwo i klasa. Rozproszone światło dzięki cekinom, a do tego kwiaty zwisające niczym pióra. To cała kwintesencja wesela Art Deco, które dzięki swojej stylistyce poprzedniego wieku posiada cechy ponadczasowości oraz eklektyczności. Piękna, dopasowana suknia Moniki, która cała błyszczała, idealnie oddawała klimat wesela. Elementy vintage przemycone w nowoczesnej formie, mogą kojarzyć również się z filmem „Wielki Gatsby”. Dekoracje i każdy, nawet najmniejszy detal – wszystkie te elementy oraz wiele innych złożyło się na niezapomniany dzień Moniki i Bogusza. Osiągnęli zamierzony przez siebie cel i zorganizowali wesele w Forcie Sokolnickiego w wymarzonym stylu, tworząc atmosferę ślubu z lat 20-tych XX w.

Jak im się to udało?

Konsultant Ślubny — Dariusz Zwadowski

Wszyscy pragną, aby ich dzień był niezapomniany oraz wyjątkowy. Z pomocą przychodzi wtedy wedding planner, taki, który zawsze trzyma rękę na pulsie oraz potrafi wczuć się w każdą sytuację. Dariusz Zwadowski i jego agencja idealnie rozumieją swoich klientów i efekt pracy jest zawsze na najwyższym poziomie. Kreatywność, talent, doskonały zmysł organizacji — to wyróżnia dobrego konsultanta ślubnego. Jak zwykle dziękujemy za udaną współpracę i z radością ukazujemy efekty w naszym filmie ślubnym.

Miłość. Klimat. Magia!

Musicie zobaczyć ten film.

 

Film ślubny: Their Loving Road To Eternity – wesele w Forcie Sokolnickiego

lokalizacja: Fort Sokolnickiego
muzyka: MUSICBED written by Welshly Arms – Legendary
Oprawa muzyczna: Warsaw Wedding DJs, Gramy w Tonie
WhiteStory: kamerzysta na wesele i fotograf ślubny