Fotograf Ślubny Rzeszów
 • Udostępnij :
 • Oceń :
 • Fotograf Ślubny Rzeszów, Fotografia Ślubna Rzeszów
  5 (
  11
  )
Fotograf Ślubny Rzeszów

Fotograf Ślubny Rzeszów

Fotografia ślubna jest pamiątką na całe życie. Opowieść Waszego dnia, którą chcemy starannie uchwycić w naszych kadrach, będzie Wam przypominać o tym szczególnym dniu.

Jesteśli powiedziałaś już TAK na jego oświadczyny, pewnie jesteście na etapie organizacji Waszego ślubu. Szukasz zaufanego i profesjonalnego fotografa, który zajmie się całym Twoim reportażem ślubnym? Dobrze trafiłaś!

Szukasz fotografa w Rzeszowie?

Najważniejsze jest to czego oczekujesz, więc zanim dokonasz wyboru, weź pod uwagę:

 • Portfolio danego fotografa. Czy ma on za sobą historię, która pokazuje jego doświadczenie w tej materii. Nie każda profesja fotograficzna jest taka sama. Fotografowie zajmujący się dziećmi nie zrobią dobrych zdjęć ślubnych i odwrotnie. Fotograf ślubny nie zrobi dobrych zdjęć dzieci czy noworodków. Jest to inna dziedzina i wymaga innego podejścia do sprawy.
 • Czy cennik fotografa ślubnego jest adekwatny do tego co prezentuje, estetyki zdjęć oraz wrażliwości na piękno?
 • Co ma być zawarte w reportażu ślubnym? Czy jest coś na co szczególnie fotograf ma zwrócić uwagę podczas Waszego dnia. Nie może zostać to pominięte.
 • Czy fotograf pojedzie z Wami na zagraniczny plener ślubny i czy odległość i czas nie będzie stanowić komplikacji w prowadzeniu jego działalności?
ZOBACZ NASZE PORTFOLIO ZDJĘCIOWE
GALERIA ZDJĘCIOWA

Rzeszów to stolica podkarpacia. A tutaj śluby robi się z rozmachem.

Jak podaje wikipedia Rzeszów to miasto na prawach powiatu w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa podkarpackiego i siedziba władz powiatu rzeszowskiego. Jest centralnym miastem aglomeracji rzeszowskiej.

Według danych GUS na dzień 31 grudnia 2018 roku Rzeszów liczył 191 564 mieszkańców, a najnowsze opublikowane dane z lutego 2019 roku (po zmianie granic administracyjnych) informują, że miasto liczy 193 631 mieszkańców.

GUS podaje również iż w 2017 roku niespełna 11 000 osób zdecydowało się na zawarcie związku małżeńskiego. A prawie każdy ślub wiąże się z tym, iż Państwo Młodzi zapraszają na swoją uroczystość fotografa ślubnego.

A po weselu czas na plener. W Rzeszowie czy może poza miastem ?

Plener ślubny to cudowna pamiątka i odniesienie to Waszej intymnej miłości, do której będziecie powracać wielokrotnie. Jeśli nie wiecie jeszcze gdzie chcielibyście mieć taką sesję zdjęciową, to zapytajcie nas o ciekawe pomysły. Po zapoznaniu się z Waszymi oczekiwaniami oraz stylem ślubu i wesela na pewno zaproponujemy miejsce, które by pasowało do całej koncepcji oraz oczywiście do Waszych charakterów i emocji.

Jest wiele miast w Polsce, w których są przepiękne zabytki oraz miejsca ideale na sesję plenerową. Większe miasta takie jak na przykład Kraków, Katowice czy Warszawa oraz ich okolice oferują nowoczesną architekturę, która przeplata się z tradycyjnym budownictwem, dodającym niesamowitą urbanistyczną atmosferę zdjęciom ślubnym.

Komentarze (4)

Zostaw komentarz