Fotograf Ślubny Rzeszów
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Fotograf Ślubny Rzeszów, Fotografia Ślubna Rzeszów
    5 (
    49
    )
Fotograf Ślubny Rzeszów

Fotograf Ślubny Rzeszów

Rzeszów – to tu zaczęła się nasza pasja do fotografii ślubnej!

Tu jest nasz dom, do którego zawsze wracamy. Nasza oaza i ostoja. Tu ładujemy baterie (dosłownie i w przenośni) na te bliższe i dłuższe podróże z Wami lub do Was! Miejsce niezwykłe, inspirujące, bliskie naszemu sercu. Stolica Podkarpacia. Miejsce posiadające z jednej strony cechy dużego, rozwijającego się miasta, a z drugiej zachowujące swój kameralny charakter. Można odnaleźć tu spokój, ale jednocześnie wiele się tu dzieje! Otaczając się tak pięknymi miejscami, nie sposób przejść obojętnie, nie zainspirować się, nie dostrzec czegoś więcej…

Chcielibyśmy pokazać Wam, gdzie lubimy realizować reportaże oraz sesje ślubne. Są to miejsca w samym sercu Rzeszowa, ale i jego okolicach – tych bliższych i trochę dalszych, które są równie klimatyczne i piękne! Przygotowując tę fotograficzną mapę, znów możemy powrócić wspomnieniami do chwil, kiedy realizowaliśmy te wszystkie cudowne reportaże. No cóż, tak działa magia fotografii!

Gotowi na wycieczkę? Zapnijcie pasy i jedziemy!

Zacznijmy od pięknych Bieszczadów!

Ile razy słyszeliście powiedzenie, by rzucić wszystko i tu przyjechać? Nie dziwi nas to ani trochę – te widoki, krajobraz, po prostu zapierają dech w piersiach. Kiedy tylko dowiedzieliśmy się, że będziemy realizować reportaż ślubny w wyjątkowym Arłamowie, nie mogliśmy wyjść z zachwytu. Hotel Arłamów położony wśród dzikiej przyrody jest prawdziwą perełką… Zresztą sami zobaczcie! Autentyczne emocje, jakie wywołuje to miejsce, jest nie do opisania! A jak wiadomo emocje to coś, co kocha każdy fotograf ślubny.

hotel arłamów

Zdecydowanie bliżej nas znajduje się magiczny Łańcut!

Oczywiście najważniejszym punktem w tym mieście jest Zamek Lubomirskich w Łańcucie – otaczający go park w stylu angielskim jest wspaniałym miejscem na sesję poślubną! Klimatyczne alejki, piękne ogrody, stare drzewa… Jeśli ktoś z Was nigdy tu nie był, to koniecznie powinien choć raz odwiedzić to miejsce. Wspominając o Łańcucie, nie możemy zapomnieć o reportażu w Hotelu Sokół oraz Hotelu Łańcut. Piękny Łańcut, piękne wnętrza hotelu, piękni ONI! Uwielbiamy reportaże, w których drugim planem dla Was są tak piękne miejsca.

hotel sokół wesele

Lubicie nowoczesne wnętrza? Poznajcie kilka w okolicach Rzeszowa

Na pewno spodobałoby Wam się w Hotelu Aura Nova oraz Hotel Blue Diamond! Są one położone w niedalekiej odległości od Rzeszowa. Współczesne, oryginalne i modernistyczne wnętrza doskonale współgrały z temperamentem Par Młodych. Zupełnie jest to inny rodzaj wesela niż w otoczeniu zamków czy pałaców. My lubimy każdą wersję, ponieważ wybór miejsca świadczy o Waszym charakterze. Każda miłość jest inna, a więc nie ma dwóch takich samych uroczystości! Każde spojrzenie, dotyk dłoni czy uśmiech jest inny. To wszystko tworzy klimat, które nie da się powtórzyć. Doskonale mieć wrażliwość, która potrafi to dostrzec, a jeszcze lepiej, jeśli potrafi się to zatrzymać na zawsze. Jakie szczęście, że jesteśmy fotografami ślubnymi.

Fotograf Ślubny Rzeszów w Hotelu Blue Diamond

W naszym ukochanym Rzeszowie bardzo lubimy również Dworzysko – klimatyczny dworek, który mieści się na terenie pozostałości po zespole dworskim. Rzeszowską klasyką jest oczywiście Janiowe Wzgórze – ośrodek jeździecki, malownicze miejsce, blisko przyrody… To miejsce dla Par, które cenią sobie naturę.

Chciałoby się wymieniać kolejne miejsca i kolejne, ale pora na dalszą część podróży. Przenieśmy się do kolejnych okolic Rzeszowa, które pokochał nasz obiektyw…

Dwór Kombornia to enklawa spokoju od miejskiego zgiełku. Piękny obiekt, w którym byliśmy świadkami wyjątkowej miłości! Dwór znajduje się w historycznym miejscu, które posiada swój unikalny klimat… Co jeszcze na stałe zapisało się w naszej fotograficznej mapie? Z pewnością Bacówka Radawa SPA! Jest to chyba najbardziej luksusowa bacówka, w jakiej moglibyśmy być! A dookoła… Spokój przyrody, bliskość natury i wyjątkowa architektura. Zakochaliśmy się w tej atmosferze! Nawiązując do przyrody, to wspaniale nam było przebywać w Jodłowym Dworze, który znajduje się na skraju Puszczy Jodłowej, a sam obiekt? Zachwyca!

ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI ZANIM NAPISZESZ
Najczęściej zadawane pytania

Finalna cena jest uzależniona od takich czynników jak rok kalendarzowy, dni tygodnia (inne niż sobota), święta. Po więcej informacji ofertowych, prosimy wypełnić nasz formularz kontaktowy.

Staramy się oddawać minimum 300 zdjęć poddanych autorskiej obróbce. Jednakże zdarzają się krótkie reportaże, z których przynosimy mniej zdjęć, a historia opowiedziana naszymi fotografiami jest krótsza. Pomimo tego w większości przypadków przekazujemy ponad 400 zdjęć.

Oferty są skonstruowane pod jednego fotografa. Nie wykluczamy dodatkowego fotografa do jednego reportażu, jednak te sytuacje ustalane są indywidualnie.

Nie ustalamy sztywnych reguł dotyczących godzin pracy. Kontaktujemy się tydzień przed ślubem, aby ustalić już ostateczny harmonogram dnia ślubu i wesela, z tego względu, że różne godziny są przygotowań i ceremonii. Pracujemy od przygotowań do oczepin.

Zdjęcia otrzymacie w postaci prywatnej galerii internetowej zabezpieczonej hasłem. Ponadto przygotowujemy pamiątkę w postaci drewnianego pudełka z pendrivem oraz fotoalbum/fotoksiążkę (do wyboru).

Nie pobieramy zaliczek podczas podpisania umowy.

To Wy podejmujecie ostateczną decyzję o publikacji Waszych zdjęć. Mamy nadzieję, że najlepsze zdjęcia z Waszego ślubu przyczynią się do powiększenia grona Naszych szczęśliwych i zadowolonych par młodych, które chętnie wystawiają nam opinię.

ZOBACZ KILKA NASZYCH REPORTAŻY ŚLUBNYCH Z PIĘKNYCH OKOLIC RZESZOWA
Nasze najlepsze zdjęcia ślubne 2019-2020! Podsumowując każdy rok można mieć różne odczucia. Ale! Są rzeczy, z których jesteśmy ZAWSZE bardzo...
Bacówka Radawa SPA - wesele "Szeleścików" Niekiedy życie pisze scenariusze lepsze, niż możemy zobaczyć w filmach! Marysia była barmanką w...
Wesele w Hotelu Senator | Angelika & Adrian | Wyjątkowy taniec niespodzianka dla NIEJ! Uff, dzień pełen wrażeń! Staranne przygotowania,...
Hotel Sokół Wesele – Narracja światłem pisana | Marzena + Damian Chcielibyśmy zacząć od wyjątkowych słów - to był magiczny...

A Wy, gdzie planujecie celebrować swoją miłość? Chętnie będziemy Wam towarzyszyć!

Jeśli podobają Ci się stworzone przez nas historie miłości, zostaw poniżej komentarz, będzie nam bardzo miło.

Komentarze (11)

Zostaw komentarz