Bacówka Radawa SPA
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Bacówka Radawa SPA
    5 (
    9
    )
Bacówka Radawa SPA

Bacówka Radawa SPA to czterogwiazdkowy hotel znajdujący się w Radawie w województwie podkarpackim, który zdobył wiele nagród takich jak Hotel Przyjazny Rodzinie, Najbardziej Optymistyczne Miejsce czy Sukces Roku 2017.

Jest to hotel posiadający strefę SPA, gdzie można skorzystać z profesjonalnych zabiegów upiększających. Znajdują się tam także takie atrakcje jak baseny, grota solna czy sauna.

Dla smakoszy nowoczesnej kuchni choć w nowoczesnym wydaniu zapraszamy do restauracji Ferula, która została wyróżniona m.in. w Żółtym Przewodniku Gault & Millau Polska i znalazła się w gronie Poland 100 Best Restaurants.

Organizując tam wesele hotel ma do zaoferowania noclegi dla gości weselnych. Do dyspozycji jest kilka przestronnych pokoi oraz apartamentów, spełniających wymagania każdego gościa. Wspaniałą atmosferę tego miejsca tworzy nie tylko wszędzie obecna zieleń, ale przede wszystkim designerskie wnętrza oraz pyszna regionalna kuchnia.

Mieliśmy to szczęście móc tworzyć wyjątkowy reportaż ślubny ze ślubu Marysi i Łukasza. Począwszy od wzruszającej ceremonii w kościele w Sieniawie oraz z niepowtarzalnego klimatu jaki panował na parkiecie już od samego początku.

Reportaże ślubne na blogu

W obiekcie jest brak możliwości organizacji wesela w plenerze.

Tak, obiekt posiada klimatyczną szklarnię, którą można przygotować pod ślub cywilny.

W tym momencie organizujemy wesela na maksymalnie 40 osób. Jednakże poza okresem COVID-19 sala zmieści do 200 osób.

Galeria zdjęć Bacówki Radawa SPA