Dwór Sieraków
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Dwór Sieraków
    5 (
    11
    )
Dwór Sieraków

Małopolska to malowniczy teren gdzie pod Krakowem mieści się Dwór Sieraków.

Jego historia i wydarzenia przyciąga wielu ludzi, jest miejscem gdzie czas płynie bardzo powoli, a jego historia sięga 1847 roku, który jakiś czas temu został odnowiony. Znajduje się w pałacu, który jest otoczony pięknym parkiem o powierzchni 4 hektarów.

Kuchnia w Dworze Sieraków to połączenie nowoczesności z tradycjami. Szef kuchni wyszukuje stare przepisy i tworzy z nich nowoczesne wersje, dba aby dania te nie zawierały dużo tłuszczu, soli i cukru, a produkty są dobrze selekcjonowane pod każde danie, muszą być najlepsze. Promowani są tutaj także lokalni przedsiębiorcy od których kupuje się produkty. 

Każdy pokój w Dworze oferuje łazienkę wraz z widokiem na ogród, inne udogodnienie to telewizor i telefon. Miejsce to posiada także bar i winnicę gdzie organizuje się degustację win dla gości. Organizuje się tutaj takie imprezy okolicznościowe jak przyjęcia weselne, gdzie miejscem zabawy jest specjalna sala weselna.

Dwór ten jest idealnie dostosowany również do takim wydarzeń jak bale, konferencje, kolacje czy spotkań biznesowych.

Reportaże ślubne na blogu

Obiekt pomieści do 140 w namiocie oraz do 140 osób przy salach łączonych w środku. Możliwe są również inne niestandardowe rozwiązania przy których zmieści się nawet do 180 gości.

Tak, hotel dysponuje 30 pokojami dwuosobowymi. Wszystkie urządzone są w stylu angielskim, stylowe, ale niezwykle wygodne. Dla Pary Młodej zawsze udostępniany jest apartament – największy pokój w hotelu i jedyny na najwyższym piętrze.

Udogodnienia w obiekcie to przede wszystkim świetna restauracja, własna linia wódek (Wódka Dwór Sieraków), SPA, ogromny wybór win oraz park.

Ceny zaczynają się od 325 złotych w górę, dla najmłodszych Gości przewidziane jest 30% zniżki.

Nakrycie, obrusy, serwety materiałowe są w cenie, natomiast dekoracja kwiatowa, świetlna (etc.) jest zupełnie poza ofertą.

Galeria zdjęć Dworu Sieraków