Dwór W Tomaszowicach
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Dwór w Tomaszowicach [XIX wieczny] zespół dworsko-parkowy
    5 (
    25
    )
Dwór W Tomaszowicach

Miejsce pod Krakowem do organizacji imprez, ślubów plenerowych i przyjęć weselnych to piękny XIX – wieczny zespół dworsko – parkowy | Dwór w Tomaszowicach.

Jego lokalizacja to 12 kilometrów od centrum Krakowa. Dodajmy, że jest to trzygwiazdkowy hotel, który ma 100 miejsc noclegowych.

Łazienka z prysznicem w każdym pokoju to standard w tym miejscu, także darmowe Wi-Fi. Wiele informacji dostarcza recepcja, która oferuje możliwość korzystania z sejfu na najważniejsze rzeczy.

Właściciel uprzedza również, że goście mają możliwość skorzystania ze specjalnie wyznaczonego miejsca na grilla, a w lecie mogą spożywać śniadanie na hiszpańskim patio na świeżym powietrzu.

Dość istotną sprawą jest to, że do Dworu w Tomaszowicach często przybywają jedne z najważniejszych osobistości świata, prezydenci państw, artyści. 

Piękną ceremonię ślubną zorganizujecie w altanie, z której widać cały park, który jest wspaniałym tłem na sesję zdjęciową i film już po ceremonii, natomiast po weselu hotel zapewnia nocleg nowożeńcom w apartamencie, aby mogli wypocząć po weselu.

Reportaże ślubne na blogu

Jak najbardziej, do dyspozycji gości oddajemy 2 sale od 70-240 osób – oranżeria i panorama, do 40 osób Restauracja Nowy Spichlerz.

Oczywiście po przesłaniu danych do umowy wypełniamy dokumenty i przesyłamy zeskanowane dokumenty. Niektóre pary oprowadzamy online za pomocą aplikacji What’s App i Messenger.

Tak, posiadamy bazę noclegową, która pomieści około 100 osób.

W oranżerii, która jest dwupoziomowa – parter i antresola jest miejscem gdzie właściwie wszyscy widzą każdego z gości. Parkiet jest przed sceną na parterze. Panorama jest podzielona na 2 sale oddzielone holem. W sali lewej zasiądzie 130 gości a do tego mamy parkiet do tańczenia na tej samej sali. Jeśli jest więcej gości parkiet jest w drugiej sali. Sale są połączone holem, który jest częściowo otwarty i zapewnia widoczność pomiędzy salami.

Obowiązujące zasady są identyczne dla każdego dnia w tygodniu. Salę udostępniamy od 10:00 rano do 5:00 następnego dnia.

W obydwu salach od 60 do 240 osób – obowiązują minimalne limity gości w danej sali, uzależnione od dnia, świąt, długich weekendów.

Tak, w plenerze oczywiście. Namiotu nie mamy, ale jest taka możliwość.

Galeria zdjęć Dworu w Tomaszowicach