Fort Sokolnickiego
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Fort Sokolnickiego Cytadeli Warszawskiej
    5 (
    10
    )
Fort Sokolnickiego

Fort Sokolnickiego to trzon Twierdzy Warszawa, który jest częścią Cytadeli Warszawskiej, historia jego budowy sięga XIX wieku lat trzydziestych, a jego lokalizacja to warszawski Żoliborz.

W tamtym czasie Cytadela była czymś w rodzaju więzienia i aresztu. Z czasem umacniano tę budowlę budując kolejne wzmocnienia.

Okolica tego obiektu jest bardzo przyjazna, mowa oczywiście o Parku Żeromskiego. To miejsce ma swój szczególny charakter ze względu na dziedziniec, którego dach jest pokryty szkłem, dzięki czemu jest to idealne miejsce na wynajem na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe takie jak bankiety, wystawy, spotkania biznesowe, szkolenia, przyjęcia weselne, sylwester i wiele innych.

Dziedziniec posiada około 400 metrów kwadratowych, jest zdolny pomieścić 600 osób, natomiast podczas wesela około 200 osób. Pomieszczenia są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny taki jak projektor czy nagłośnienie, światła oraz mikrofony. wszystkie sale to łącznie 1200 metrów kwadratowych o bogatej historii, ponieważ w podziemiach możemy znaleźć szczątki zabytkowego fortu

Nie musicie martwić się także o zaplecze gastronomiczne na naszym wydarzeniu, ponieważ Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego jest na miejscu i zachwyca smakiem, ale i sposobem podania potraw, oczywiście dania te są dostosowywane do potrzeb gości. Polecamy to miejsce, ponieważ towarzyszyliśmy tam Monice i Boguszowi podczas ich magicznego wesela pełnego niezapomnianych emocji.

Reportaże ślubne na blogu

Wesela organizowane są dla maksymalnie 250 osób.

Obiekt nie posiada bazy noclegowej. Właściciele wynajmują miejsca noclegowe dla gości w zaprzyjaźnionych pobliskich hotelach.

W obiekcie dostępne są wszystkie niezbędne udogodnienia, są to garderoby, toalety, miejsca chillout, zabytkowe podziemia.

Cena zależy od wariantu obsługi, menu, alkoholi. Dla dzieci przewidziany jest zawsze rabat w wysokości 50%.

Jak najbardziej. Dekoracje i wystrój obiekt oferuje już w cenie.

Niepowtarzalne wnętrze i absolutna intymność wojskowego fortu są gratis!

Galeria zdjęć Fortu Sokolnickiego