Heron Live Hotel
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Heron Live Hotel
    5 (
    27
    )
Heron Live Hotel

Pięciogwiazdkowy hotel, w którym poczujesz się jak gwiazda światowego formatu i który sprawi, że będzie trudno Ci się z niego wymeldować to Heron Live Hotel.

Gródek nad Dunajcem to miejsce w obrębie którego położony jest ten wspaniały obiekt. Właściciel zapewnia, że każdy z 81 pokoi i apartamentów jest starannie dostosowany do potrzeb gości, dlatego każdy z nich obejmuje łazienkę z zestawem kosmetyków. Są też takie, które mają do swojej dyspozycji część wypoczynkową. Na wyposażeniu znajduje się Wi-fi, oraz dostęp do telewizji satelitarnej. Cena za dobę dla dwóch osób waha się w cenie od 800 do 1000 złotych.

Heron Live Hotel to przede wszystkim wspaniały smak potraw, który znajdziecie w kilku restauracjach, mianowicie restauracja fusion, casualowa i ekskluzywna. W tym miejscu stawia się na produkty tylko od lokalnych dostawców i rolników, a ludzie odpowiedzialni za potrawy to wybitny szef kuchni, wspaniały barista i sushi master. 

Miejsce to także potrafi zadbać o dzieci gości podczas wesela i innych imprez, aby Ci mogli się świetnie bawić, recepcja jest czynna całą dobę, a także znajdziemy tutaj salon fryzjerski

To świetne miejsce na spacery i uprawianie sportów, ponieważ hotel służy wypożyczalnią rowerów. 

Warto też dodać, że znajduje się tutaj SPA z hydromasażem oraz basen.

Również i my mieliśmy okazję pracować na przyjęciu weselnym zorganizowanym przez Melanię i Adriana, nie jedna młoda para chciałaby mieć wspaniały widok na jezioro lub morze podczas swojego wesela, w tym przypadku było to zapierające dech w piersiach Jezioro Rożnowskie.

Reportaże ślubne na blogu

W Heron Live Hotel istnieje możliwość organizacji przyjęć weselnych na maksymalnie 200 osób. Przyjęcia weselne odbywają się w salach bankietowych z przepięknym widokiem na panoramę Jeziora Rożnowskiego.

Oczywiście istnieje możliwość zakwaterowania Gości weselnych. W Heron Live Hotel***** Posiada on 81 komfortowo wyposażonych  pokoi, w pięciu różnych kategoriach, wytypowanych na podstawie widoku, wielkości oraz udogodnień.

Cała baza hotelowa pozwala na zakwaterowanie 180 Gości. W puli pokoi znajdują się 4 apartamenty, wszystkie z bezpośrednim widokiem na jezioro.

Do dyspozycji Państwa oddane są również: dostawki, łóżeczka oraz szereg atrakcji umilających pobyty rodzin z dziećmi.

Możliwość organizacji ceremonii zaślubin na zewnętrznym zielonym tarasie z niesamowitym widokiem na Jezioro. Możliwość przygotowania poprawin w jednej z restauracji hotelowych. Restauracja Marina znajdująca się w najniższej kondygnacji hotelu posiada bezpośrednie przejście na pobliski hotelowy port jachtowy. Restauracja Sienna 104 to restauracja w której można zasmakować a także zobacz live cooking lokalnych, wyszukanych smaków Szefa Kuchni Krzysztofa Małochy. Domek z Kominkiem zaprojektowany w stylu skandynawskim jest idealnym miejscem o charakterze mniej oficjalnym gdzie również można zorganizować uroczystość na drugi dzień po ceremonii. Domek posiada dwa kominki wewnętrzny oraz zewnętrzny. Ponadto w obiekcie funkcjonują również Klub Muzyczny Hangar, Strefa Spa& Wellness z bogatą ofertą zabiegów, w strefie Wellness znajduję się zewnętrzny basen typu Infinity Pool. Strefa Rozrywki (bilard, snooker oraz kręgle) w obiekcie istnieje również możliwość wypożyczania sprzętów wodnych.

Cena od osoby uzależniona jest od wybranego zakresu menu i alkoholu. Maja Państwo bezpośredni wpływ na jej kształt i wielkość dobierając poszczególne elementy gastronomiczne. Natomiast jeśli chodzi o cenę za dzieci to jest ona uzależniona od wyboru poszczególnych dla nich dań.

W cenie wynajęcia sali bankietowej na uroczystość weselną jest wybór pomiędzy standardowym białym zastawieniem stołów bądź nieco bardziej ekstrawaganckim czarnym przystrojeniem. Dekoracja jaka jest w cenie to lekkie zazielenienie sali. Hotel współpracuje z dekoratorami którzy z przyjemnością stworzą dla Państwa Młodych piękną dekoracje Sali w tym jakże ważnym dniu.

Galeria zdjęć - Heron Live Hotel