Oczyszczalnia Miejsce
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Oczyszczalnia Miejsce (Stodoła Wszystkich Świętych)
    5 (
    20
    )
Oczyszczalnia Miejsce

Oczyszczalnia Miejsce zwana także Stodołą Wszystkich Świętych.

Nazywana jest tak dlatego, że jest to miejsce położone około 4 kilometry od klasztoru i kościoła w Niepokalanowie natomiast około 40 kilometrów dzieli to miejsce od Warszawy. To stodoła sprowadzona ze wsi położonej na Mazurach.

Jest ona podzielona na dwie części, jedna z nich ma być surowa, gdzie można medytować i tańczyć.  Każdy z pokoi gościnnych ma swojego patrona, z którego życiem powiązano wystrój każdego pokoju. 

Miejsce to posiada 20 miejsc noclegowych w dziesięciu pokojach, gdzie dodatkiem jest łazienka, a w pokojach 2 lub 3 osobowych mamy do wyboru wyżywienie. 

Od jakiegoś też czasu na tym terenie znajduje się Dom zwany Rozpieszczalnią, a w nim 6 pokoi.

Sala główna tego budynku połączona jest z dużą 30 metrową salą jadalną. Do dyspozycji mamy ściankę za pomocą której można dowolnie dzielić salę na różne części. 

Ta stodoła pod Warszawą to idealne miejsce do organizacji eventów, pikników, konferencji oraz przyjęcia weselnego, na którym mieliśmy okazję towarzyszyć Małgosi i Marcinowi, którzy swoją ceremonię ślubną zaplanowali w ogrodzie przy Oczyszczalni, gdzie każdy detal idealnie współgrał ze sobą i tworzył niepowtarzalny rustykalny klimat. Również ich plenerowa sesja ślubna współgrała z tym klimatem, a otoczenie lasu dopełniło całe wydarzenie.

Reportaże ślubne na blogu

W piątki zapraszamy na kameralne wesela od minimum 70 do 90 osób natomiast w soboty na większe imprezy od 90 do maksymalnie 120 osób.

Dysponujemy 38 miejscami w 19 pokojach dwuosobowych z łazienkami. Jeżeli zaistnieje potrzeba nieznacznego zwiększenia liczby noclegów to zapraszamy do skorzystania z 10 tzw. dostawek czyli łózek polowych (z dostawkami możemy pomieścić do 50 osób).

W obiekcie dostępny jest pokój 2 osobowy ze śniadaniem, dostawka ze śniadaniem, łóżeczko dziecięce, pokój z łazienką dla Państwa Młodych, dwa pokoje 2 osobowe ze wspólną łazienką dla świadków.

Koszt  podstawowego menu w 2021 roku za przyjęcie nocne 320zł za osobę, jeśli mówimy o pikniku ślubnym to 290 zł za jedną osobę. Dzieci do lat 3 bez opłat, do lat 12 za 50 % uzgodnionej stawki.

W oparciu o bardzo dobre doświadczenia, zaprosiliśmy do współpracy na wyłączność trzy pracownie florystyczne: www.novaflora.plwww.izba-przyjec.plwww.kwiatyimiut.pl

Galeria zdjęć Stodoły Wszystkich Świętych