Pałac Czosnowskich
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Pałac Czosnowskich
    5 (
    67
    )
Pałac Czosnowskich

Pałac Czosnowskich zlokalizowany jest w miejscowości Opypy w województwie mazowieckim.

Pałac został wybudowany około 1900 roku i urządzony jest we włoskim stylu oraz nowoczesnym niezwykłym wnętrzu i klimacie. Znajduje się w centrum ponad 7-hektarowego parku, to wspaniałe miejsce na najważniejszy dzień w życiu jakim jest ślub w okolicach Warszawy, ale nie tylko ponieważ urządzane są tam także komunie czy nawet chrzciny, imprezy okolicznościowe. 

Kuchnia Pałacu Czosnowskich zadba o wspaniałą obsługę waszych przyjęć weselnych, a menu jest przygotowane specjalnie pod każdą Parę Młodą, znajdziecie tutaj dobre jedzenie pod każdym względem.

Pałac oferuje 35 miejsc noclegowych, sala pomieści do 240 osób, znajdziecie także ogród nadający się na plenerowe sesje zdjęciowe. Miejsce to jest dostosowane także do osób niepełnosprawnych.

Również i my gościliśmy w Pałacu Czosnowskich na weselu Ady i Tomasza, które odbyło się w motywie kolorów kamieni szlachetnych takich jak kobalt czy szmaragd, rubin, szafir a nawet złoto. W tym dniu wyjątkowy był każdy detal, a kolory tworzyły aurę miłości i szczęścia.

Reportaże ślubne na blogu

Tak, jest możliwość organizacji ślubu na terenie Pałacu.

Tak, ale Państwo Młodzi muszą wcześniej wystąpić o pozwolenie na taki pokaz.

Piątkowe przyjęcia trwają do 5 rano w sobotę, z racji przygotowania oranżerii na sobotnie przyjęcie.

W Pałacu Czosnowskich można zorganizować przyjęcie do 240 osób.

Tak, jest możliwość organizacji wesela pod namiotem.

Galeria zdjęć Pałacu Czosnowskich