Pałac Goetz
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Pałac Goetz
    5 (
    53
    )
Pałac Goetz

Pałac Goetz jest piękną rezydencją, która została wybudowana w 1989 roku.

Składa się ze skrzydeł bocznych, które są ze sobą połączone galeriami z głównym korpusem. Zachowały się tam dzieła sztuki, meble i witraże europejskiego malarstwa. Człowiekiem odpowiedzialnym za wybudowanie tego niesamowitego budynku jest Jan Albin Goetz Okocimski, twórca browaru w Okocimiu.

W kaplicy pałacowej często odbywają się śluby, ale nie tylko bo też w ogrodach pałacu. Sala do wyprawienia wymarzonego przyjęcia weselnego jest w stanie pomieścić maksymalnie 250 gości.
Do wyboru jest kilka zestawów menu, gdzie uwzględnia się osoby na diecie, a nawet te z różnymi przekonaniami religijnymi.

Kuchnia w Pałacu Goetz łączy tradycję z nowoczesnymi metodami gotowania.
Niezwykły wystrój wnętrz tego miejsca jak i wyjątkowe historie wielu Par Młodych, które się tutaj pobrały, gwarantuje niezapomniany ślub i przyjęcie weselne. Dlatego też tak wiele par decyduje się na zorganizowanie tego najważniejszego dnia w ich życiu, oraz swojej sesji ślubnej właśnie w tym miejscu.

Nie inaczej było w przypadku Veronici i Daniela, dla których realizowaliśmy reportaż ślubny. Miejsce to idealnie pasuje do eleganckiej sukni Panny Młodej i garnituru Pana Młodego. Veronica postawiła na perfekcyjne wesele, opisując każdy szczegół. Dzięki temu dopięła na ostatni guzik organizacje ślubu i wesela. Było to międzynarodowe wesele, co sprawiło oczywiście, że wielu gości nawiązało nowe znajomości. Wspaniałe wnętrze Pałacu Goetz spowodowało, że Veronica zapragnęła również wykonać tam sesję ślubną.

Reportaże ślubne na blogu

Tak – w Kaplicy lub plenerze (cywilny, kościelny, konkordatowy)

Umowy podpisujemy tylko zdalnie – jej ważność pieczętuje punkt w umowie, że taki dokument jest ważny.

Tak 27 pokoi (oddanie kolejnych w bliskich planach), 53 miejsca lub 73 z dostawkami.

Wszystkie sale są połączone ze sobą i z Atrium (salą taneczną).

Od 100-200, w przypadku mniejszych lub większych należy się liczyć z kosztami organizacyjnymi.

Galeria zdjęć Pałacu Goetz