Pałac Mała Wieś
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Pałac Mała Wieś
    5 (
    11
    )
Pałac Mała Wieś

Pałac Mała Wieś to niezwykłe i malownicze miejsce znajdujące się 48 kilometrów od Warszawy.

Pałac położony jest w województwie małopolskim, oferując taras z widokiem na restauracje i ogród. Znajduje się tutaj 14 sal przeznaczonych na konferencje i spotkania biznesowe, ale nie tylko, także na różnego rodzaje imprezy okolicznościowe czy sylwester

My polecamy Szklarnię, która jest w stanie zmieścić 150 osób na wydarzenia bankietowe oraz przyjęcia weselne. Możliwa jest organizacja imprez także na świeżym powietrzu. 

Pokoje dla gości mieszczą się w budynkach wybudowanych jeszcze w XVIII wieku, które wyposażone są przede wszystkim w telewizory, łazienki z szlafrokami, kosmetykami i kapciami co jest standardowym już zestawem w tego typu miejscach. Doba hotelowa w tym miejscu to koszt około 400 złotych za dwie osoby. Okolica oferuje atrakcję jaką jest pływanie kajakiem, właściciel udostępnia także możliwość wypożyczenia rowerów do wędrówek rowerowych po okolicy. 

Mieliśmy okazję stworzyć reportaż w Pałacu Mała Wieś na ślubie i weselu Martyny i Przemka. Ślub odbył się pod kolumnami Gloriety, a po ceremonii wszyscy przenieśli się do Nowej Oranżerii, gdzie wszyscy wznieśli toast za zdrowie Pary Młodej.

Reportaże ślubne na blogu

Na terenie obiektu znajdują się dwie sale na organizację wesela. Sala Wielka, w Nowej Oranżerii, która jest dedykowana na przyjęcia od 150-300 osób, oraz Szklarnia, która jest dedykowana na przyjęcia od 50-140 osób.

Obiekt dysponuje bazą noclegową składającą się z 53 pokoi (apartamenty, pokoje 2-osobowej oraz pokoje 4-osobowe) dla około 120 osób.
W cenę noclegu wliczone są: śniadanie w Restauracji Stara Wozownia, darmowy parking, darmowe Wi-Fi, sauna sucha i strefa relaksu, jacuzzi zewnętrzne (czynne w sezonie letnim), siłownia in & outdoor, pokój i plac zabaw dla dzieci, pałacowa sala gier. Doba hotelowa trwa od 15:00 do 12:00.

Udogodnienia w obiekcie to kort tenisowy (możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu), możliwość wypożyczenia rowerów dla dzieci i dorosłych oraz kijków do nordic walking, zwiedzanie Pałacu (w soboty, niedziele i święta), zabiegi SPA, możliwość wypożyczenia łódki, treningowe pole golfowe (możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu) oraz Pałacowa sala gier.

Łączny koszt przyjęcia weselnego jest zależy od wybranego miejsca i terminu, każda oferta ustalana jest indywidualnie. Dzieci w wieku 0-3 lata – nie ponoszą żadnej opłaty, dzieci w wieku 4-10 lat – obowiązuje 50% rabat od wybranego pakietu.

Dekoracja sali jest indywidualnym, dodatkowym elementem, który zazwyczaj Państwo Młodzi organizują we własnym zakresie.

Galeria zdjęć Pałacu Mała Wieś