Pałac Zdunowo
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Pałac Zdunowo
    5 (
    8
    )
Pałac Zdunowo

Pałac Zdunowo to wspaniałe, malownicze i  idealne miejsce, gdzie w tym wyjątkowym dniu zostajecie jego gospodarzami.

Pałac ten jest położony w województwie mazowieckim w zabytkowym parku, a jego historia przyciąga wielu gości, którzy wyrażają tylko pozytywne opinie na jego temat.

W restauracji hotelowej wielu znajdzie coś dla siebie, ponieważ serwowane są tu nie tylko potrawy polskie, ale i śródziemnomorskie. Z pewnością praca kucharzy jest zawsze doceniana przez odwiedzających ich restaurację gości.

Ciepłe kolory to wyznacznik urządzenia pokoi w tym pałacu. Liczba pokoi tego miejsca to 21, mogące pomieścić około 50 osób, a w nich znajdują się wspaniałe meble, dysponują prywatnymi łazienkamiMożna tutaj zrelaksować się w bibliotece, w lecie na tarasie mamy tutaj także altanę i właściciel udostępnia rowery. Oferuje także salę na przyjęcia weselne do 120 osób lub 150 osób w dwóch salach, natomiast w lecie można zorganizować wesele pod pawilonem mogącym pomieścić 200 osób.

To przyjemność tworzyć reportaż ślubny i weselny w takim miejscu dlatego Magdalena i Marek zaprosili nas tu abyśmy uwiecznili ich najważniejszy dzień w życiu. Ślub odbył się w kościele, natomiast wesele w samym pałacu, którego mury wiele widziały i słyszały. Zorganizowaliśmy tego samego dnia plenerową sesję ślubną wykorzystując wspaniałe ogrody pałacowe.

Reportaże ślubne na blogu

Tak, na terenie Pałacu Zdunowo jest możliwość organizacji ceremonii ślubu.

Pałac Zdunowo dysponuje stylowymi pokojami, które mogą pomieścić do 47 osób.

Najpopularniejsze udogodnienia w Pałacu Zdunowo to bar, internet bezprzewodowy, akceptowane są zwierzęta oraz obiekt posiada bezpłatny parking.

Tak, lotnisko znajduje się w oddalonym o 10 kilometrów Modlinie.

Pałac Zdunowo umożliwia organizację każdej konferencji oraz spotkań biznesowych, jego dodatkowym atutem jest park, gdzie można odpocząć po eventach.

Galeria zdjęć Pałacu Zdunowo