Talaria Resort & SPA
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Talaria Resort & SPA
    5 (
    5
    )
Talaria Resort & SPA

Miejsce na wyjazd ze znajomymi, rodziną, gdzie uciekniecie od obowiązków i oddacie się relaksowi to Talaria Resort & SPA, które ma bardzo dobre opinie.

Obiekt zlokalizowany w Trojanowie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród płci żeńskiej i oddalony jest od Warszawy o ponad 90 kilometrów. Centrum tego miejsca stanowi pałac, który jest otoczony innymi budynkami i stawami. Jest to miejsce, które w ciągu tygodnia zaprasza wszystkich gości, natomiast w weekendy miejsce to przeznaczone jest tylko dla pań, które jest jednym z niewielu tylko do użytku dla kobiet w danym czasie.

Liczba miejsc noclegowych w tym obiekcie to 75, a pokoje są urządzone w stylu klasycznym, z okien widać ogródek, a na wyposażeniu pokoi oczywiście jest łazienka. 

Goście do wykorzystania mają wypożyczalnię rowerów, oczywiście mogą korzysta ze SPA i wielu zabiegów upiększających. Można wypoczywać aktywnie także na boiskach sportowych.

Nie zabrakło też restauracji z bogatym menu i pakietami, biblioteki czy kawiarni, a podczas organizacji przyjęcia weselnego goście mają do dyspozycji dużą salę mogącą pomieścić 200 osób. Także i my mieliśmy okazję zobaczyć jak to wygląda na przyjęciu weselnym Anny i Macieja, którzy ze spokojem zorganizowali całą imprezę, a niezapomnianą atrakcją z pewnością był pokaz fajerwerków od razu po zdmuchnięciu przez nich świeczek na torcie. Z chęcią chcielibyśmy móc to przeżyć z nimi jeszcze raz.

Reportaże ślubne na blogu

Obiekt jest w stanie pomieścić do 180 gości na weselu.

Liczba osób, które mogą nocować w obiekcie to 70.

Miejsce to posiada SPA&Wellness z której Goście mogą korzystać podczas pobytu, bezpłatny parking, dostęp do bezprzewodowego internetu.

Cena za osobę wynosi 399zł. Dzieci mają zniżki zależnie od wieku. Dzieci do 3 lat gratis.

Dekoracja Sali i stołów leży po stronie Państwa Młodych.

Galeria zdjęć Talarii Resort & SPA