Zamek W Krasiczynie
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Zamek w Krasiczynie
    5 (
    10
    )
Zamek W Krasiczynie

Zamek w Krasiczynie oferuje wspaniałe, idealne wesela, pełne klasy i romantyzmu, nie brakuje tutaj również majestatycznych wnętrz.

Ślub może odbyć się zarówno w plenerze jak i w Kaplicy Zamkowej, której koszt wynajęcia to 2000 złotych. Jest to idealne miejsce na powiedzenie sobie sakramentalnego ’’tak’’ do czego zachęca wystrój i historia zamku. Organizując przyjęcie weselne w tym miejscu macie okazję poczuć się jak ludzie XVI wieku ucztując wraz ze swoimi gośćmi. Cały zamek otoczony jest bajkowym parkiem, przez co wiele par decyduje się właśnie na ślub i urządzenie imprezy weselnej w tym miejscu.

Na terenie tego obiektu znajduje się ogród z miejscem na grill, który można urządzić oczywiście podczas przyjęcia weselnego. 

Zamek w Krasiczynie oferuje także pokoje z około 100 miejscami noclegowymi z dostępem do Wi-Fi posiada także 6 różnych sal. 

Jedzenie w zamku jest wyśmienite, ponieważ Restauracja Zamkowa podaje dania polskie i potrawy kuchni międzynarodowej. Zrelaksować można się w kawiarni renesansowej. Najbliższe większe miasto to Przemyśl odległy tylko o 10 kilometrów od zamku. Na miejscu znajduje się także parking mieszczący do 20 samochodów. 

Widzieliśmy ten piękny budynek na przyjęciu weselnym Justyny i Łukasza, którzy zorganizowali ślub w Kaplicy Zamkowej, po czym wszyscy przeszli na salę aby wznieść toast za nowożeńców i bawić się do białego rana. 

Wszystko było dopięte na ostatni guzik, a wspaniały baśniowy wystrój tego miejsca dodawał blasku temu wydarzeniu. Aby elegancji i klasy stało się zadość, plener ślubny został zrealizowany w Pałacu Goetz.

Reportaże ślubne na blogu

Tak, jest możliwość zorganizowania ceremonii ślubnej w Kaplicy Zamkowej.

Zamek oferuje 96 miejsc noclegowych, co za tym idzie, jest taka możliwość.

Udogodnienia w tym miejscu to przede wszystkim parking, bar, plac zabaw, bilard, możliwość wędkowania, restauracja, internet bezprzewodowy, sejf, kaplica.

Podstawowa cena jeśli chodzi o organizację przyjęcia weselnego od osoby to 195 złotych. Po najbardziej aktualne i bieżące wyceny należy skontaktować się z osobą odpowiedzialną za gastronomię.

Aby przyjęcie weselne mogło odbyć się w Zamku w Krasiczynie na wesele musi przybyć minimum 90 gości weselnych.

Galeria zdjęć Zamku w Krasiczynie