Pałac Mała Wieś Wesele | Agnieszka & Marlon
Pałac Mała Wieś | Fotograf ślubny Warszawa
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Pałac Mała Wieś Wesele | Agnieszka & Marlon
   5 (
   11
   )
 • 57413
 • WYŚWIETLEŃ

Pałac Mała Wieś Wesele | Agnieszka & Marlon

Czasem zastanawiamy się, co czujecie w związku z naszą twórczością. Z naszej perspektywy, swoimi fotografiami pokazujemy niewypowiedziane emocje i ulotne chwile. Fotografia ślubna to dla nas wyjątkowa okazja, aby móc spotkać się z Wami, z Waszymi uczuciami, gestami i pięknymi słowami. Wyjątkowa przyjemność!

Agnieszka i Marlon zaprosili nas do swojego świata, abyśmy mogli uwiecznić ich wesele w Pałacu Mała Wieś

Jest to urocze miejsce pod Warszawą, która na pewno zna każdy fotograf ślubny. Wyjątkowy pałac na wesele, pełen szyku i elegancji, który zagościł już na naszym blogu (wpis o weselu Martyny i Przemka – zapraszamy!).

Ten reportaż był niezwykły, a Państwo Młodzi swoim ciepłem obdarowali wszystkich zebranych! Skąd taka energia? Marlon pochodzi z Aruby, na co dzień z Agnieszką mieszkają w dwóch miejscach… A dokładniej: zimę spędzają w Arubie, a lato w Holandii, czyli tam, gdzie optymalnej można spędzić daną porę roku. Nieźle się ustawili, prawda? 🙂 I tak trzeba żyć!

Wesele w ciąży to podwójna radość!

Dzień ich ślubu był piękny, słoneczny i idealnie oddawał nastroje wszystkich zebranych. Przygotowania, jak i ceremonia były pełne czułości, wewnętrznego spokoju i wielkiej radości! Eteryczna Agnieszka wyglądała przepięknie w swojej lekkiej sukni ślubnej. Musimy dodać, co też oczywiście widzicie na fotografiach, że nasza Panna Młoda była z brzuszkiem, co dodawało jeszcze więcej radości całej rodzinie! Btw ciekawe czy Agnieszka już była po sesji brzuszkowej, bo takie fotografie są również wspaniałą pamiątką.

Ślub w ciąży obecnie nie jest niczym nietypowym, a jeśli tylko samopoczucie pozwala, to czemu by nie bawić się na własnym weselu w stanie błogosławionym! I tak też właśnie postanowiła nasza Para, dzięki czemu ich radość była spotęgowana!

Wesele było pełne atrakcji i wspaniałej muzyki, którą zapewnił zespół Ensemble. Ta noc była magiczna! A my jako fotografowie uwieczniliśmy tyle emocji, których nie zatrzymała jedynie Warszawa, bo tą miłością mogliby obdarować całą Polskę!

Ten dzień sprawił, że Aga i Marlon zyskali nową rolę w swoim życiu: żony i męża. Czułe uśmiechy, subtelne gest i wyjątkowa energia to coś, co na długo zapamiętamy z tego reportażu ślubnego. Jest to również coś, co zawarliśmy na tych ślubnych fotografiach. Zobaczcie, oceńcie i napawajcie się tym pięknem!

Enjoy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz