Plener Ślubny na Sycylii | Eliza & Zbyszek | Otuleni Czułością
Plener Ślubny na Sycylii
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Plener Ślubny na Sycylii | Eliza & Zbyszek | Otuleni Czułością
   5 (
   28
   )
 • 32535
 • WYŚWIETLEŃ

Plener Ślubny na Sycylii | Eliza & Zbyszek | Otuleni czułością

Zostawcie na chwilę to, czym się teraz zajmujecie. Bo warto. Naprawdę warto oderwać się i wyruszyć w podróż do malowniczej Sycylii, wprost na zagraniczny plener ślubny! Pozwólcie, że opowiemy Wam tę historię zarówno słowami jak i fotografiami…

Wracając wspomnieniami do tego dnia, przychodzą nam do głowy słowa: czułość, sensualność, naturalność. Właśnie w takim nastroju odbyła się zagraniczna sesja ślubna na urokliwej Sycylii, zwanej Wyspą Słońca… Jeśli chcecie poczuć atmosferę beztroskiego lata, to koniecznie przenieście się na chwilę na tę piękną włoską wyspę, gdzie klimat śródziemnomorski o ciepłych wieczorach skłania do romantycznych spacerów. W powietrzu czuć zapach słońca i swobody. …Szum morza opowiada miłosną historię, a okoliczna przyroda podkreśla piękno uczucia. Idealne miejsce i idealna chwila! Za to właśnie kochamy zagraniczne zdjęcia ślubne – każda Para wybiera tak piękne miejsce, które współgra z ich wrażliwością, że efekty sesji zawsze zachwycają!

Gorące uczucie uwiecznione pod Etną…

Jako idealne miejsce do sesji plenerowej Eliza i Zbyszek wybrali właśnie bajeczną Sycylię, nie mogło więc zabraknąć spaceru u podnóży wulkanu Etna! To fenomenalne miejsce, które pięknie zgrało na fotografiach.

Wulkan, który jest wciąż czynny, jest doskonałą metaforą miłości. Uczucie to jest nieprzewidywalne, gorące i ma niezwykłą moc, która robi wrażenie na wielu…

W pobliżu wulkanu krajobraz jest niezwykły – zielony, choć lekko surowy. Nie przytłacza i jest świetnym drugim planem dla dwojga zakochanych, którzy z lekkością ukazują swoje uczucie przed obiektywem. Bije od nich ciepło i naturalność! Z niebywałą swobodą i lekkością poruszają się. Dla nich najważniejsze są emocje i uczucia, którymi siebie darzą. Ten blask w oczach zakochanych ludzi zawsze będzie nas poruszał!

Kolejna porcja subtelnych zdjęć – bajeczne miasto Taormina

Będąc w tak niezwykłym miejscu, nie mogło zabraknąć kadrów z malowniczej Taorminy! Wśród urokliwych uliczek i pięknej architektury Eliza ze Zbyszkiem przechadzali się niczym bohaterowie książki, którzy uciekli na chwilę z własnego wesela, aby móc nacieszyć się swoją obecnością! Ich spokój, gracja oraz niezwykły sposób zachowania uczyniły tę sesję bardzo zwiewną i lekką. Każda mina czy gest to efekt niewymuszonych emocji, które płynęły prosto z ich serca! Dzięki temu cała sesja ślubna jest bardzo delikatna, a jednak zachowuje swój odpowiedni charakter!

Są emocje, których nie da się więcej opisać słowami, zapraszamy Was więc do obejrzenia sesji, która przeniesie Was do niezwykłego miejsca oraz ukaże wspaniałą historię!

Czy Wasza będzie następna?

Plener Sycylia

sesja ślubna na Sycylii

Plener Sycylia

Plener Ślubny na Sycylii

Plener Ślubny na Sycylii

Komentarze (0)

Zostaw komentarz