Ślub humanistyczny

  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Ślub humanistyczny | WhiteStory
    5 (
    18
    )
Od 10 lat tworzymy dla Was Białe Historie, czy będziemy tworzyć również Waszą WhiteStory ?

Wyobraź sobie wyjątkowy moment, w którym dwoje zakochanych ludzi, patrząc sobie głęboko w oczy, wyznaje wszystkie piękne i szczere uczucia, tak, że aż słowa nabierają zupełnie innego wymiaru…Dołóż do tego przemowę, która skupia się wyłącznie na miłości, a do tego indywidualny przebieg ceremonii….

Ślub humanistyczny, czyli emocjonalna ceremonia pełna wzruszeń

Jeśli zastanawiasz się na czym polega ślub humanistyczny, to właśnie jest to najbardziej osobista forma ślubu! Ceremonia, która jest wyłącznie nakierowana na Parę, ich marzenia i pragnienia. Ślub tego typu nie powoduje prawnie żadnych skutków, tak jak to dzieje się po ślubie cywilnym lub konkordatowym. Ma on jednak aspekt społeczny i międzyludzki. A jako centralny punkt obiera sobie samego człowieka – jego emocje, potrzeby, dzielone pasje oraz historię miłości. Tu liczy się pełna personalizacja, a autentyczność i uczucia grają główną rolę!

Jak wygląda ślub humanistyczny w Polsce ?

Ten typ ceremonii jest bardzo popularny w Wielkiej Brytanii oraz Szkocji, jednak piękna forma ślubu opanowała już właściwie cały świat! W Polsce Pary również zaczęły doceniać taki charakter ślubu i wesela. Wygląda on tak samo, jak w innych krajach: najczęściej ślub odbywa się w urokliwym plenerze, a narzeczeni przygotowują swój spersonalizowany scenariusz ceremonii oraz piszą własne przysięgi. Ślub humanistyczny jest odpowiedzą na potrzeby Par, które są niewierzące lub niepraktykujące, a pragną ceremonii, która jest wyjątkowa, duchowa i indywidualna… To, jak będzie wyglądał ten dzień – zależy wyłącznie od Waszej wrażliwości i estetyki. Często ślub i wesele tego typu są kameralne, w gronie najbliższych osób, dodatkowo towarzyszą im subtelnie fotograf ślubny oraz kamerzysta. W końcu tak osobiste wydarzenie nie powinno zostać jedynie w pamięci uczestników, a musi zostać utrwalone w wyjątkowy sposób. Wszystko po to, aby podkreślić wagę wydarzenia, a te szczególne uczucia zachować na fenomenalnym filmie ślubnym oraz barwnych fotografiach, z których biją emocje!

Ślub humanistyczny z mistrzem ceremonii

Wszystko odbywa się naturalnie i możecie skupić się na przeżywaniu…

Są to momenty bardzo wzruszające, ponieważ najczęściej mistrz ceremonii opowiada historię Pary i skupia się tylko na nich, jako ludziach. Jest to cudowne doświadczenie i jeśli coraz częściej myślisz o tej formie ślubu, to z pewnością pragniesz przeżyć swój ślub bardzo emocjonalnie i prawdziwie. Chcesz wzruszeń, szczerych uśmiechów i łez szczęścia. Wypowiesz słowa tylko te, które naprawdę trzymasz w swoim sercu i będzie tak romantycznie i sensualnie, jak tylko tego zapragniesz! Już bardziej osobiście się nie da! Tu może wydarzyć się wszystko: przemowy gości, ulubiona muzyka Pary Młodej… Po prostu celebracja miłości! Nie pozwól by to wszystko tak szybko umknęło – utrwal ten dzień i wracaj do niego tyle razy, ile tylko chcesz!

Ile par, ile historii, tyle miejsc odpowiednich na ślub, posłuchajcie swojego serca i wybierzcie razem, to miejsce, gdzie chcecie powiedzieć sobie TAK, TAK swojej miłości.

Czy pozwolicie nam być częścią Waszej WhiteStory?

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
EWELINA + MATEUSZ

Najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać! Nie od dzisiaj wiadomo, że fotografia może okazać się pamiątką na całe życie – dzięki WhiteStory otrzymaliśmy wspaniały prezent w postaci pięknie uwiecznionych chwil z jednego z najważniejszych dni w Naszym życiu.
Ekipa WhiteStory: młodzi, zdolni, pomocni, pełni pomysłów i zaangażowania w to co robią – profesjonaliści w swoim fachu 🙂 To z Nimi przeżyliśmy “Wenecką “przygodę decydując się na plener zagraniczny, który jak się okazało był strzałem w dziesiątkę. Jeżeli miałabym po raz kolejny dokonywać wyboru Fotografia/Film na pewno byłoby to WhiteStory! Chłopaki, może się powtórzę, ale mianuję Was Naszą dożywotnią ekipą fotoraficzno-filmową 😉 W Naszym przypadku – 100 % zadowolenia z jakości usług i produktów oferowanych przez WhiteStory. DZIĘKUJEMY!!

KASIA + RAFAŁ

Czy po wspaniałym ślubie może nas coś jeszcze zaskoczyć ? TAK !
Wspaniale uchwycone momenty, zdjęcia na widok których powraca uśmiech oraz wspomnienie tamtych dni.
Maciek … brak nam słów by opisać to jak się teraz czujemy …
Zdjęcia są niesamowite !
Za każdym razem, gdy je oglądamy odkrywamy coś nowego …
Jesteśmy mega wzruszeni !
Za twórczą energię, błysk w oku, zapał oraz entuzjazm – Dziękujęmy Ci z całego serca !
Ogromne brawa również dla ekipy filmowców, którzy stworzyli dla nas przepiękny film, który wzrusza i bawi do łez !
Dziękujemy WhiteStory ! ❤️

BERNADETTA + JAKUB

Profesjonalna, niebanalna i wyjątkowa fotografia ślubna!
Realizacja w 100% dostosowana do naszych potrzeb. Fotograf nie narzucał się a jednocześnie uchwycił wszystko, co najważniejsze. W rezultacie otrzymaliśmy przepiękne zdjęcia pełne emocji. Każdy, kto ogląda zachwyca się naturalnością i radością, która bije ze zdjęć, obrazy wydają się jak żywe.
Polecamy szczególnie opcję fotoksiążki z dużą ilością rozkładówek, która pozostanie wyjątkową pamiątką.
Dziękujemy WhiteStory za wspólną przygodę! 🙂

A wszystkim, którym zależy na niebanalnej fotografii z dnia ślubu polecamy Maćka i WhiteStory!

NASZA REALIZACJA ŚLUBU HUMANISTYCZNEGO

Ceremonia prowadzona przez firmę Ślub Humanistyczny Joanna Humerczyk.

NAPISZ DO NAS
WhiteStory.pl - Kamerzysta i Fotograf Ślubny
TELEFON
+48 698 989 952
e-mail:
biuro@whitestory.pl
W WYSZUKIWARCE GOOGLE MOŻESZ NAS ZNALEŹĆ PO NASZYCH KLUCZOWYCH USŁUGACH:
Na co dzień mieszkamy w Rzeszowie, głównie pracujemy w Krakowie, Warszawie i Katowicach ale chętnie odwiedzimy Was na reportażach ślubnych w każdym zakątku Polski czy też Europy!
TELEFON
+48 698 989 952
e-mail:
biuro@whitestory.pl