Ślub w Piątek

  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Ślub w piątek | Nasze TOP 4 śluby zorganizowane w piątek | WhiteStory
    5 (
    8
    )
Od 10 lat tworzymy dla Was Białe Historie, czy będziemy tworzyć również Waszą WhiteStory ?

Każdy ślub jest inny i niepowtarzalny. Z pewnością Ty także chcesz, aby najważniejszy dzień w Waszym życiu był niezapomniany i wspominany z uśmiechem przez wszystkich gości. Ślub i wesele to nie tylko mnóstwo przygotowań Państwa Młodych. To przede wszystkim piękne momenty i miłość, która pozostaje na zawsze…

Ślub w piątek? Dlaczego nie!

Według tradycji ślub organizuje się w sobotę. Jednak coraz więcej par postanawia pobrać się w piątek, zyskując dodatkowy dzień na świętowanie z bliskimi. Tak naprawdę nieważne jest to, kiedy powiecie sobie sakramentalne „TAK”. Liczy się to, co czujecie. Każdy dzień jest idealną okazją do tego, aby okazać sobie miłość.

Ten najważniejszy dzień

Wesele w piątek to niezwykła uroczystość, która bez wątpienia zapadnie gościom w pamięć. Uroczystość, która pełna jest pojedynczych obrazów składających się w piękną, spójną kompozycję. Najważniejsza rola w tym dniu przypada Wam. Chcecie, aby wszystko potoczyło się idealnie. Naszym zadaniem jest uchwycenie łączącej Was więzi i najważniejszych momentów – tych mniejszych i większych. Tych, które umknęły Waszej uwadze i tych, które zauważył każdy.

Liczy się miłość

Pierwsze kroki stawiane w sukni ślubnej, nerwowo wiązany krawat, taniec w ramionach ukochanej osoby… Ślub pełen jest emocji, na wspomnienie których z pewnością zakręci Ci się łezka w oku. Bycie z Wami w TYM dniu jest dla nas zaszczytem i prawdziwym wyzwaniem. Tak samo, jak Wy, chcielibyśmy, aby wszystko potoczyło się perfekcyjnie. Prawdziwą przyjemnością jest dla nas podziwianie szczerego, najsilniejszego uczucia – miłości, dzięki której wszystko staje się łatwiejsze.

Zapraszając WhiteStory na swój ślub, tworzysz własną historię. My, jako fotograf ślubny, dokładamy wszelkich starań, aby Was nie zawieść i pomóc w spełnianiu najskrytszych marzeń. Chcemy idealnie oddać klimat tego niezwykłego dnia i ukazać piękno uczucia, które Was połączyło.

Ślub w piątek to wyzwanie,

ale też idealny czas na świętowanie. Dowodem na to są nasze dotychczasowe realizacje. W naszej galerii możecie zobaczyć film ślubny i zdjęcia ślubne par, które nam zaufały.

Czy pozwolicie nam być częścią Waszej WhiteStory ?

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
EWELINA + MATEUSZ

Najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać! Nie od dzisiaj wiadomo, że fotografia może okazać się pamiątką na całe życie – dzięki WhiteStory otrzymaliśmy wspaniały prezent w postaci pięknie uwiecznionych chwil z jednego z najważniejszych dni w Naszym życiu.
Ekipa WhiteStory: młodzi, zdolni, pomocni, pełni pomysłów i zaangażowania w to co robią – profesjonaliści w swoim fachu 🙂 To z Nimi przeżyliśmy “Wenecką “przygodę decydując się na plener zagraniczny, który jak się okazało był strzałem w dziesiątkę. Jeżeli miałabym po raz kolejny dokonywać wyboru Fotografia/Film na pewno byłoby to WhiteStory! Chłopaki, może się powtórzę, ale mianuję Was Naszą dożywotnią ekipą fotoraficzno-filmową 😉 W Naszym przypadku – 100 % zadowolenia z jakości usług i produktów oferowanych przez WhiteStory. DZIĘKUJEMY!!

KASIA + RAFAŁ

Czy po wspaniałym ślubie może nas coś jeszcze zaskoczyć ? TAK !
Wspaniale uchwycone momenty, zdjęcia na widok których powraca uśmiech oraz wspomnienie tamtych dni.
Maciek … brak nam słów by opisać to jak się teraz czujemy …
Zdjęcia są niesamowite !
Za każdym razem, gdy je oglądamy odkrywamy coś nowego …
Jesteśmy mega wzruszeni !
Za twórczą energię, błysk w oku, zapał oraz entuzjazm – Dziękujęmy Ci z całego serca !
Ogromne brawa również dla ekipy filmowców, którzy stworzyli dla nas przepiękny film, który wzrusza i bawi do łez !
Dziękujemy WhiteStory ! ❤️

BERNADETTA + JAKUB

Profesjonalna, niebanalna i wyjątkowa fotografia ślubna!
Realizacja w 100% dostosowana do naszych potrzeb. Fotograf nie narzucał się a jednocześnie uchwycił wszystko, co najważniejsze. W rezultacie otrzymaliśmy przepiękne zdjęcia pełne emocji. Każdy, kto ogląda zachwyca się naturalnością i radością, która bije ze zdjęć, obrazy wydają się jak żywe.
Polecamy szczególnie opcję fotoksiążki z dużą ilością rozkładówek, która pozostanie wyjątkową pamiątką.
Dziękujemy WhiteStory za wspólną przygodę! 🙂

A wszystkim, którym zależy na niebanalnej fotografii z dnia ślubu polecamy Maćka i WhiteStory!

NASZE REALIZACJE ŚLUBÓW W PIĄTEK
NAPISZ DO NAS
WhiteStory.pl - Kamerzysta i Fotograf Ślubny
TELEFON
+48 698 989 952
e-mail:
biuro@whitestory.pl
W WYSZUKIWARCE GOOGLE MOŻESZ NAS ZNALEŹĆ PO NASZYCH KLUCZOWYCH USŁUGACH:
Na co dzień mieszkamy w Rzeszowie, głównie pracujemy w Krakowie, Warszawie i Katowicach ale chętnie odwiedzimy Was na reportażach ślubnych w każdym zakątku Polski czy też Europy!
TELEFON
+48 698 989 952
e-mail:
biuro@whitestory.pl