Wesele na Zamku w Krasiczynie | Justyna & Łukasz
wesele na zamku w krasiczynie
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Wesele na Zamku w Krasiczynie | Justyna & Łukasz
   5 (
   5
   )
 • 251
 • WYŚWIETLEŃ

Wesele na Zamku w Krasiczynie | Justyna & Łukasz

Elegancja, klasa, wytworność – właśnie to nasze obiektywy ujęły na weselu i plenerze ślubnym Justyny i Łukasza. Jako fotograf ślubny z Rzeszowa mam często okazję wykonywać zdjęcia w tej okolicy. Tym razem padło na Krasiczyn! A dokładniej na Zespół Zamkowo-Parkowy w Krasiczynie. Jest to piękne miejsce, wybudowane przez Stanisława Krasickiego, utrzymane w stylu renesansowo-manierystycznym. Ściany budynku przyozdobione są dekoracją sgraffitową, co tworzy wspaniały efekt! Sama Architektura tego miejsca jest niezwykła, ponieważ zamek tworzy czworokąt: jest otoczony basztami (Boską, Papieską, Królewską, Szlachecką), a w środku znajduje się wewnętrzny dziedziniec. Dzięki temu goście mogą poczuć się zupełnie tak, jakby brali udział w dworskim balu. Tańce w pięknej sali, a wieczorne spacery po dziedzińcu. Ale czy wesele nie jest swoistym balem? Dostojni mężczyźni w garniturach, kobiety w pięknych sukniach, muzyka i pyszne jedzenie! Nie uprzedzajmy jednak faktów.

Ślub odbył się w zamkowej kaplicy…

…która ma w sobie wyjątkowy klimat, a do tego jest przepięknie zdobiona. Spójrzcie na te freski! Miejsce z duszą, które uduchawia. Idealne otoczenie do rozpoczęcia nowej drogi życia! Jest to zdecydowanie miejsce, które doceni każdy fotograf – i pomyśleć, że nasz Rzeszów znajduje się tak niedaleko…Uwielbiamy odwiedzać Was w każdym zakątku świata, jednak warto docenić miejsca, które mamy praktycznie na miejscu, prawda?

Wesele na Zamku w Krasiczynie to czysta elegancja!

Przyjęcie odbyło się na pięknej, czerwonej sali balowej, która doskonale podkreślała charakter imprezy. Wszystko było ze sobą spójne, wytworne i z klasą. Ale czy to oznacza, że gości obowiązywała etykieta i nie mogli się swobodnie bawić? Wręcz przeciwnie! Wszyscy szaleli na parkiecie w rytm muzyki. Każdy mógł chociaż w tę noc oderwać się od codzienności, przenieść się niezwykły, bajkowy świat i bez skrępowania bawić się aż do rana! A my z przyjemnością uchwyciliśmy te momenty na tych ślubnych fotografiach!

Plener ślubny w Pałacu Goetz to perełka tego ślubnego reportażu

Zdjęcia plenerowe wykonaliśmy w Brzesku na terenie Pałacu Goetza. Fotografie wyszły subtelne i sensualne – cudownie opisują uczucia. Bliskość Pałacu i zieleni, jaka go otacza, stworzyły wyjątkowy efekt, a uśmiech nie mógł zejść z twarzy Justyny i Łukasza. Miejsce sesji małżeńskiej idealnie nawiązują do dnia ślubu – jest elegancko, ale i naturalnie. Spójrzcie sami!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz