PLENER
Teledysk Ślubny Wenecja | Una storia di Venezia
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Teledysk Ślubny Wenecja | Una storia di Venezia | WhiteStory
    5 (
    17
    )
HISTORIA
okładka

Teledysk Ślubny Wenecja | Una storia di Venezia

Mozaikowa opowieść… Zacznijmy tę historię niechronologicznie. Najpierw zapraszamy Was na teledysk ślubny w Wenecji, a następnie pięknych Dolomitów i uroczej winnicy w Trento o nazwie Cantine di Moser. To w tak magiczne miejsca zaprosili nas na swoją sesje ślubną Ewelina i Mateusz.
Gwarantujemy, że widoki zapierają dech w piersiach i odejmują mowę. Sceneria w połączeniu z tak cudowną parą tworzą harmonijną całość.

Bo film ślubny to nie tylko przedstawienie obrazu i dźwięku, a opowiedzenie niezwykłej i przepięknej historii, a profesjonalnie wykonany teledysk, to pamiątka na całe życie, więc jest nie do przeceniania. Zawsze staramy się wyjść poza schemat i pokazać jak najwięcej tego co najważniejsze: emocje i uczucia. Dobry film ślubny, to taki, który nie tylko ogląda się z przyjemnością, ale też taki, do którego ciągle się wraca i wraca.

Nie mniej efektowny jest reportaż ślubny z ich najważniejszego dnia

uśmiech nie schodził z ich twarzy. Para ta pokazała, że nie wie czym jest stres!
Było rodzinnie i ciepło, a zarazem ekscytująco i bardzo inspirująco.
Cudowną esencją tej historii jest ich sesja narzeczeńska, która idealnie współgra z całością.
A wszystko zaczęło się 6 lat temu od niezwykłego Sylwestra pod Operą Krakowską. Otwierając butelkę szampana jeszcze nie wiedzieli, że będą chcieli wspólnie spędzić resztę życia. Dopełnieniem ich miłości jest fakt, że niedługo zostaną rodzicami! Jesteśmy zaszczyceni, że będziemy mogli kontynuować tę niezwykłą historię razem z nimi, bowiem szczęśliwi rodzice zaprosili już nas na sesję brzuszkową.

Gratulujemy i niecierpliwie czekamy!

WhiteStory prezentuje Teledysk Ślubny Wenecja

Ślub za granicą: Una storia di Venezia
lokalizacja: Wenecja
muzyka: MUSICBED written by A.Taylor-Treeline at Night
WhiteStory: kamerzysta na wesele