Fotograf Ślubny Kraków
 • Udostępnij :
 • Oceń :
 • Fotograf Ślubny Kraków | Fotografia Ślubna Kraków
  5 (
  162
  )
Fotograf Ślubny Kraków

Fotograf Ślubny Kraków

Fotografia daje wiele możliwości, najważniejszą z nich jest to, że zatrzymuje i zamyka w zdjęciach niepowtarzalne momenty na zawsze, a wszystko to dzięki użyciu spustu migawki. W ten sposób można powracać nawet codziennie do danej chwili i wciąż się nią cieszyć, przypominając sobie emocje, jakie nam towarzyszyły…
Fotografia ślubna jest pamiątką na całe życie i tworzy osobliwą opowieść Waszego dnia, dlatego tak ważną decyzją jest wybór fotografa ślubnego.

Jesteś tu, ponieważ szukasz zaufanego i profesjonalnego fotografa, który zajmie się całym Twoim reportażem ślubnym? Dobrze trafiłeś!

Szukasz fotografa w Krakowie?

Najważniejsze jest to czego oczekujesz, więc zanim dokonasz wyboru, weź pod uwagę:

 • Czego oczekuję od zdjęć ślubnych i jakiego efektu się spodziewam?
 • Czy cennik fotografa ślubnego jest adekwatny do jego talentu, estetyki zdjęć oraz wrażliwości na piękno?
 • Czy chcę mieć sesję plenerową w dniu ślubu czy może jednak w innym dniu?
 • Co ma być zawarte w reportażu ślubnym?
 • Czy fotograf pojedzie z nami na zagraniczny plener ślubny i czy odległość nie będzie stanowić dla niego problemu?

Efekty pracy fotografa ślubnego

Efekty, które będziecie mieli okazje obejrzeć w jego portfolio, muszą Wam się podobać, a najważniejsze, by budziły w Was pozytywne odczucia i zawierały dokładnie, to o czym sami marzycie i do jakiego efektu dążycie. Wyobraźcie sobie, że niedługo będziecie trzymać w rękach Wasz album ślubny, więc odpowiedzcie sobie na pytanie, czy to jest to, czego naprawdę oczekujecie. Te zdjęcia muszą wyzwalać w was emocje szczęścia, wzruszenia, zachwytu.

Dlaczego to jest tak ważne?

Musicie się w nich odnaleźć i oczekiwać tego samego efektu na swoim weselu. Postarajcie się poznać sztukę patrzenia fotografa i wydobywania szczegółu na zdjęciach. Każdy fotograf jest indywidualnym artystą i zwraca uwagę na inny detal oraz na swój własny sposób go przedstawia. Wizja fotografa musi pokrywać się z Waszą wizją i powinien on dostrzegać takie elementy i wydarzenia, jakie są dla Was ważne. Pamiętajcie, że każda chwila jest bardzo ulotna i tylko czujny i wrażliwy na piękno artysta umiejętnie zamknie każdy moment w kadrze. Wszystko po to, abyście mogli cieszyć się całe życie, przeglądając wasze fotografie ślubne wraz z rodziną i bliskimi osobami. Wyobraźcie sobie, jak po latach powracacie do tych zdjęć, a uśmiech wciąż pojawia się na Waszych twarzach.

Prywatna galeria internetowa jest obecnie docenianą możliwością udostępniania fotografii, a każdy szanujący się fotograf ślubny w Krakowie powinien mieć takową w swojej ofercie.

W łatwy i szybki sposób będziecie mogli podzielić się swoimi zdjęciami ślubnymi z bliskimi. W każdym miejscu, na całym świecie, gdzie tylko jest dostęp do internetu, można powrócić do tych wyjątkowych chwil i powspominać nasze WhiteStory…

Fotograf Kraków

A po ślubie i weselu czas na plener. W Krakowie, poza miastem, a może za granicą ?

Plenerowa sesja ślubna to cudowna pamiątka i odniesienie to Waszej intymnej miłości, do której będziecie powracać wielokrotnie, dlatego tak ważną rzeczą jest ustalenie Waszej wizji pleneru ślubnego z fotografem. Jeśli nie wiecie gdzie chcielibyście mieć taką sesję zdjęciową, to zapytajcie go o ciekawe pomysły. On, po zapoznaniu się z Waszymi oczekiwaniami oraz stylem ślubu i wesela na pewno zaproponuje miejsce, które by pasowało do całej koncepcji oraz oczywiście do Waszych charakterów i emocji.

Jest wiele miast w Polsce, w których są przepiękne zabytki oraz miejsca ideale na sesję plenerową. Większe miasta takie jak na przykład Kraków, Katowice czy Warszawa oraz ich okolice oferują nowoczesną architekturę, która przeplata się z tradycyjnym budownictwem, dodającym niesamowitą urbanistyczną atmosferę zdjęciom ślubnym. Do tego dochodzą klimatyczne i urokliwe kamieniczki, parki, zamki oraz pałace…

A może interesują Was sensualne zdjęcia wśród przyrody i natury? Zaproponujcie to fotografowi, a on na pewno znajdzie miejsce, które będzie spełniać Wasze oczekiwania.

Zagraniczny plener ślubny jest bardzo ciekawą propozycją, którą warto rozważyć i połączyć swoją podróż poślubną z sesją. Jest to niezapomniana przygoda, zasmakowanie nowych kultur oraz poznanie wielu ciekawych ludzi. Dodatkowe wspomnienia a przy okazji pamiątka w postaci zdjęć. Zachwycające widoki i sceneria będą idealnym tłem. Zapytaj swojego fotografa o taką możliwość i zobacz efekty jego pracy z takich wyjazdowych plenerów. Może czymś się zainspirujecie?

Dużo uwagi przywiązuje się do sukni ślubnej, dekoracji oraz innych elementów wesela, ale po latach te rzeczy będą nam się zacierały w pamięci. Fotografia zatrzymuje to wszystko na lata i oprócz własnych wspomnień pięknych chwil i atmosfery, jaka panowała, można będzie powrócić i przypomnieć sobie detale i ujrzeć raz jeszcze najlepszą wersje samych siebie w dniu ślubu.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI ZANIM NAPISZESZ
Najczęściej zadawane pytania

W skład oferty wchodzi nasza obecność w dniu ślubu, plener w innym dniu, album i galeria internetowa. Ceny są uzależnione od roku kalendarzowego, dni tygodnia (inne niż sobota), święta. Prosimy wypełnić nasz formularz kontaktowy, aby dowiedzieć się więcej.

Nie mamy sztywno przyjętej wartości, ponieważ każde jedno zdjęcie, które od Nas otrzymacie, jest poddanie autorskiej obróbce. Natomiast jedno jest pewne, że tych zdjęć otrzymacie około 300 – 400. Musimy wziąć również pod uwagę fakt, że każde wesele jest inne. Są krótkie przyjęcia, są też huczne wesela trwające do później godzin – te czynniki mają duże znaczenie przy ilości oddanych zdjęć.

Zazwyczaj pracujemy w pojedynkę. Zdarza się jednak, że przy bardzo dużych weselach proponujemy dodatkowego fotografa za dodatkową opłatą, aby nic, ani nikt nie umknął naszej uwadze. Z kolei przy małych przyjęciach w zupełności jedna osoba wystarczy – pamiętajmy, że fotograf to osoba, która powinna być praktycznie niezauważalna.

Staramy się Wam towarzyszyć od przygotowań do oczepin. Pewnym jest fakt, że po zakończeniu oczepin kończymy pracę. Natomiast godziny rozpoczęcia reportażu to kwestia, którą ustalamy indywidualnie z każdą parą telefonicznie bądź osobiście podczas tzw. “wytycznych przedślubnych”.

My oddajemy Wasze zdjęcia w 3 różnych formach. Jest nią galeria internetowa zabezpieczona hasłem, jest nim pendrive zapakowany w drewniane pudełko, oraz piękna pamiątka w postaci albumu. Mamy w ofercie fotoalbum bądź fotoksiążkę – to wy decydujecie jaką formę wybierzecie.

Podczas podpisania umowy nie pobieramy zaliczek.

Szanujemy zdanie naszych par młodych, aczkolwiek jeśli złoży się tak, że to na Waszym pięknym ślubie zrobimy “zdjęcie życia” będziemy się do Was uśmiechać o jego publikację. My jako firma fotograficzna, musimy budować nasze portfolio, to samo które Was zainspirowało i skłoniło, aby do nas napisać.

ZOBACZ KILKA NASZYCH REPORTAŻY ŚLUBNYCH Z PIĘKNYCH OKOLIC KRAKOWA
Wesele w ogrodzie | Namiot Bankietowy Dwór Słupia | Sally Marcin Gdzie można zasmakować tylu nieznanych wrażeń jak nie na...
Nasze najlepsze zdjęcia ślubne 2019-2020! Podsumowując każdy rok można mieć różne odczucia. Ale! Są rzeczy, z których jesteśmy ZAWSZE bardzo...
Pałac Goetz – Zdjęcia ślubne | Veronica i Daniel | Their Polish dream Odkryliśmy to miejsce na nowo. Poczuliśmy się...
Heron Live Hotel | Reportaż ślubny Melanii i Adriana, który pobudzi Wasze zmysły! Są fotografie sensualne i wzruszające. Są również...

A Wy, gdzie planujecie celebrować swoją miłość? Chętnie będziemy Wam towarzyszyć!

Jeśli podobają Ci się stworzone przez nas historie miłości, zostaw poniżej komentarz, będzie nam bardzo miło.

Komentarze (8)

Zostaw komentarz