Film Ślubny
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Film ślubny, kamerzysta na wesele, wideofilmowanie ślubów - WhiteStory
    5 (
    238
    )

Film ślubny – zapisane emocje najpiękniejszych i ulotnych chwil

Nie ma lepszego sposobu utrwalenia Waszych cudownych i wzruszających momentów, jak profesjonalny film ślubny. Nawet najlepsze i niebanalne zdjęcia ślubne nie oddadzą tak emocji, wrażliwości i ulotności tych cudownych chwil. To właśnie w filmie będziecie mogli odkryć tę magię i na nowo otulić się ślubną atmosferą. Jest on idealnym połączeniem ze zdjęciami i tylko razem tworzą spójną całość Waszej ślubnej historii. Szczególnie, jeśli kamerzysta ślubny potrafi utrwalić Wasz dzień tak, by ująć najważniejsze i najpiękniejsze chwile w sposób chwytający za serce. Dodatkowo ważne jest, aby korzystał z profesjonalnego sprzętu i najwyżej technologii. Jeśli chodzi o sztukę filmowania, to nie ma półśrodków – wszystko musi być na najwyższym poziomie!

Błysk w oku. Lekki uśmiech. Łza wzruszenia. Drżące ręce. Autentyczne uczucia. To właśnie potrafi dostrzec tylko wrażliwy i czujny kamerzysta ślubny.
Film jest dla Was niezwykłą pamiątką, która ma w sobie zapisane wszystko to, czego nie chcecie zapomnieć i zgubić. Każdy detal, chwila, emocja nie zginie i Wam nie umknie… A Wy oglądając ze szczerym uśmiechem swoją historię, wciąż będziecie odkrywać coraz to nowe rzeczy. Wszystko to będzie na wyciągniecie ręki, aby w każdej chwili móc sobie przypomnieć jak ważny był to dla Was dzień.
Profesjonalny kamerzysta pracuje zawsze dyskretnie i niemal niezauważalnie. Nie ingeruje w naturalny przebieg uroczystości, lecz jednocześnie jest zawsze tam, gdzie powinien być. Uwiecznia Waszą miłość, dostrzega detal, uchwyci chwile wzruszenia oraz zachowuje te uczucia na zawsze. Jest subtelnym podglądaczem Waszych chwil i emocji po to, aby mógł zachować obrazy pełne prawdziwych i szczerych uczuć.

FILM ŚLUBNY KRAKÓW WARSZAWA RZESZÓW
PORTFOLIO

Magią filmu ślubnego jest również to, że zawsze ma doskonale dopasowaną muzykę do Waszych emocji…

Muzyka przecież jest ukazaniem i podkreśleniem wszystkich uczuć, jakie udało się zapisać w filmie. Tylko wrażliwy na piękno muzyki kamerzysta potrafi umiejętnie ją dobrać tak, by nie przytłaczała, a była jedynie cudownym tłem do Waszej białej historii…
Jej dobór jest bardzo istotny, ponieważ tworzy odpowiedni klimat i niepowtarzalną atmosferę filmu. Muzyka jest tak samo ważna jak obraz i razem tworzą coś niesamowitego!

Najczęściej zadawane pytania

W dniu ślubu pracuje dwóch operatorów, dzięki czemu mamy spojrzenie na daną sytuację z dwóch różnych perspektyw.

Operator kamery pracuje od przygotowań tzn. 2-3h przed ślubem do zakończenia oczepin.

Tak, wykonujemy dodatkowe ujęcia z lotu ptaka. Daje to inne spojrzenie na dzień ślubu z całkiem innej strony.

Oczywiście! Pracujemy według naszego stylu, aczkolwiek zawsze jesteśmy otwarci na wizję i propozycję Pary Młodej.

Rezerwacja terminu odbywa się przez podpisanie umowy na spotkaniu osobistym. Dajemy Parom Młodym możliwość zdalnego przygotowania umowy. W tym celu prosimy przejść do zakładki Kontakt