FotoKsiążka

FOTOKSIĄŻKA 30x42cm to nowoczesna forma tradycyjnego albumu dla ceniących prostotę. Idealnie pasuje do ślubów w stylu rustykalnym i ECO. Ponadczasowe rozwiązanie z ciepłym wykończeniem tkaniny. Projekty FotoKsiążek staramy się przygotowywać w bardzo prostej i przejrzystej formie, która ma za zadanie podkreślenia piękna danej fotografii. Rozkładówki FotoKsiązki są nadrukowane na wysokiej jakości cienkim papierze, który daje możliwość stworzenia projektu do 120 stron/60 rozkładówek.

Oprawa Fotoksiążki

Okienko Fotoksiążki

FotoAlbum

FOTOALBUM 30x30cm jest skierowany dla odbiorców szukających tradycyjnej formy albumu w eleganckim wydaniu. Karty fotoalbumu są zrobione z grubego papieru, które tworzą płaskie rozkładówki, dzięki czemu lewa i prawa strona tworzą jedna całość, bez wgłębień i szyć, a każda strona jest indywidualnie przez nas zaprojektowana. Zdjęcia naświetlane są na jedwabistym papierze fotograficznym po czym bardzo dokładnie i starannie naklejone są na grubych kartach. Fotoalbum daje nam możliwość stworzenia projektu do 70 stron/35 rozkładówek. Okładka obszyta jest skórą lub eko-skórą. Serdecznie zachęcamy do wykończenia okienka linią Akryl Prestige, która inspiruje i zachwyca w każdym detalu.

Oprawa FotoAlbumu

Okienko FotoAlbumu

Dodatki do FotoAlbumu

Paczka WhiteStory

Pragniemy Wam przekazywać nasze prace w lekkiej formie ECO. W drewnianym pudełku znajdziecie pendrive – praktyczny nośnik zdjęć, a także odbitki, które chcemy podarować Wam w prezencie. Są one naświetlane na papierze jedwabnym i charakteryzują się doskonałą reprodukcją kolorów.

Zobaczcie nasze portfolio zdjęciowe i filmowe:

Fotograf Ślubny Kraków | Fotograf Ślubny Rzeszów | Fotograf Ślubny Warszawa | Film Ślubny

Jeśli spodobały Ci się nasze produkty, proszę oceń nas:

Album Ślubny, fotoksiążka, fotoalbum, zdjęcia ślubne - WhiteStory
5 (
180
)