Fotografowie i filmowcy WhiteStory

Jesteśmy grupą młodych, ambitnych i kreatywnych przyjaciół szczerze oddanych swojej pasji, którą odkryjecie w podróży po naszych galeriach. Inwestujemy w nasz rozwój odważnie podejmując się realizacji nowych projektów.
Będąc częścią każdego powierzonego nam reportażu ślubnego chcemy mierzyć bezpośrednio w nasz wspólny sukces, a ulotne chwile przemieniać w trwałą historię.
Nasze reportaże są złożone z momentów. Z małych. Z dużych. Niektóre z nich są szczęśliwe. Niektóre pozostają wzruszające. Bywają huczne, a zarazem ciche. Patrząc w nieoczywiste miejsca staramy się uchwycić najlepsze momenty.
Szukamy ich w drzewach, alejkach, wietrze, dotyku, oczach, szepcie, refleksjach.

Na co dzień pracujemy w Krakowie, Warszawie, Katowicach i Rzeszowie ale chętnie odwiedzimy Was w każdym zakątku Polski czy też Europy!

Czy będziemy wspólnie tworzyć Waszą historię?

Maciej Olech
CEO WhiteStory | PHOTOGRAPHER
Założyciel WhiteStory. Prowokator samorealizacji marzeń swoich, jak i współpracowników. Koneser butów, zegarków i wielbiciel dobrych ziaren kawy. Nieustannie w biegu, zwiedzający najróżniejsze zakamarki pięknej Polski i Europy na Waszych plenerach. Z zawodu kucharz. Zimową porą obywatel świata w swych podróżach. Zakochany w żużlu, motocrossie i swej fotograficznej drodze życia.
Krystian Kisielewski
CAMERA OPERATOR | FILM EDITOR
Jako pierwszy w WhiteStory wypowiedział słowo FILM. Operator GlideCam, montażysta i twórca najlepszych kadrów, które znajdziecie w naszym portfolio. Ujęcia z ręki to jego specjalność. Z zawodu geodeta. Ukończył szkołę muzyczną, dzięki czemu muzyka w naszych filmach jest zawsze starannie i wyrafinowanie dobierana do dynamiki kadrów. Perfekcjonista-minimalista, niebojący się wyzwań.
Dawid Rychel
PHOTOGRAPHER | POST-PRODUCTION EXPERT
Post produkcje zdjęć ma we krwi. Urodził się w 1988r. razem z jeszcze nieoficjalną wersją Photoshopa 0.07 (wersja Bond). Magister Grafiki Komputerowej. Zawsze w skupieniu. Jego sokole spojrzenie nie pozwala pominąć najmniejszych detali Waszego dnia ślubu. Po godzinach wgłębia się również w tematykę WebDesignu oraz SEO.
Cach_PL
Krystian Cach
CAMERA OPERATOR | FILM EDITOR
Operator GlideCam, licencjonowany operator Dronu, montażysta. Zawsze eksperymentuje, poszukując najlepszych edycyjnych rozwiązań. Techniczny maniak. Sprawia, że Wasze filmy są przepełnione świeżością. Wszystko to dzięki swojemu twórczemu myśleniu oraz dużej liczbie elektronicznych gadżetów, które gromadzi wokół siebie. Pasjonat wędkarstwa i klasycznej motoryzacji.
Tomasz Siciak
PHOTOGRAPHER
Mówi, że wybrał najpiękniejszy zawód, ponieważ jego praca polega na obserwowaniu ludzi. Uwielbia zatrzymywać ulotne chwile. Lubi też precyzję oraz małe detale. Jego osobowość w znacznej mierze wpływa na to w jaki sposób utrwala na zdjęciach świat. W wolnym czasie oddaje się długim motocyklowym wycieczkom.