FILM
Emocjonalny Film Ślubny | Martyna + Dominick | Sincere Emotions
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Emocjonalny Film Ślubny | Martyna + Dominick | Sincere Emotions
    4.5 (
    14
    )
HISTORIA
okładka

Emocjonalny Film Ślubny | Martyna + Dominick | Sincere Emotions

Czy jesteście gotowi na ekstremalną dawkę wrażeń? Jeśli tak, to bardzo dobrze, bo zapraszamy Was na emocjonalny film ślubny, który jest prawdziwą emocjonalną karuzelą!

Jest to film pełen szczerych wyznań, emanujący miłością oraz rodzinną atmosferą. Z drugiej strony jest tu ukazana maksymalna dawka energii, której pokłady znajdziemy u naszej Panny Młodej — Martyny. Dominick idealnie uzupełnia żonę swoim opanowaniem i spokojem. Razem tworzą idealną mieszankę emocji. Ta para, na co dzień mieszkająca w Dallas, utworzyła tak wspaniały i niepowtarzalny klimat, że brakuje nam słów, by to opisać. To po prostu trzeba zobaczyć. Na pewno podczas oglądania tego filmu ślubnego u każdego zagości duży uśmiech na twarzy. Martyna i Dominick są bardzo ciepłymi i szczerymi osobami, z którymi nawiązaliśmy bardzo dobry kontakt i utrzymujemy go do tej pory. Wraz z mamą Dorotką byli bardzo zaangażowani w całą współpracę z nami co do najmniejszego szczegółu. I dzięki temu wiemy, że ten film oddaje ich osoby w całości takimi, jakimi są!

Czy ktoś by się spodziewał po Pannie Młodej tego, że na własnym ślubie zrobi transmisję na snapchacie? Ależ skąd! I to było właśnie najpiękniejsze — te niespodziewane i niebanalne momenty oraz łamanie schematów! W tym miejscu nie możemy się powstrzymać, by nie polecić loginu do snapa naszej blogerki: maniaczkkaa

Ale to jeszcze nie koniec wrażeń!

Za każdym razem mamy ciarki, gdy przypomnimy sobie o cudownym występie na pianinie Pana Młodego oraz śpiewu Panny Młodej. To właśnie tak zaczęła się ich miłość: on grał, a ona się w nim zakochiwała… A punkt kulminacyjny nastąpił właśnie na ich ślubie, który był przypieczętowaniem i celebracją wspaniałej miłości…Ta najważniejsza ceremonia ich życia odbyła się w kościele Dominikanów w Rzeszowie, a szalona zabawa w hotelu Blue Diamond.

Plener był typowo polski, czyli las oraz kopki siana. Sielsko i anielsko. I wspaniali Oni.

Serdecznie zapraszamy!

WhiteStory prezentuje Emocjonalny Film Ślubny

Film ślubny: Sincere Emotions
lokalizacja: Hotel Blue Diamond Active SPA
WhiteStory: kamerzysta na wesele