FILM
Dwór w Tomaszowicach Wesele | Chrissy + Daniel | More Than Happiness
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Dwór w Tomaszowicach Wesele | Chrissy + Daniel | More Than Happiness
    5 (
    13
    )
HISTORIA
okładka

Dwór w Tomaszowicach Wesele | Chrissy + Daniel | More Than Happiness

Po dawce cudownego reportażu czas na ślub i wesele w filmowym wydaniu tych dwojga wspaniałych ludzi. Pojawili się na naszej drodze jakiś czas temu… Pojawili się i sprawili, że Kraków oczarował nas na nowo swoim pięknem. Pokazali, że miłość rodzinna ma nieograniczoną moc, taką, która poruszy każde serce. Ich angielsko anielskie uczucie i prawdziwa, autentyczna radość z tego dnia przebija się najbardziej z tego pięknego i wzruszającego filmu ślubnego. Delikatni, łagodni, wpatrzeni w siebie ludzie — a do tego ich malutkie, ale bardzo zaangażowane w przygotowania dzieci. Wspaniała i spełniona rodzina w komplecie.

Taki oto widok stał się motywem przewodnim tego ślubnego teledysku.

Bo czy może być większe szczęście, niż otaczanie się najbliższymi osobami? Dzień ślubu Chrissy i Daniela był ważnym  przypieczętowaniem ich miłości i wspólnej drogi, którą od pewnego czasu stąpają, trzymając się za ręce. Liczni, angielscy goście udowodnili jak bardzo chcą być blisko naszej pary i przybyli do Krakowa specjalnie dla nich.

W otoczeniu starych kamieniczek,

jednego z największych rynków w Europie i pięknego, starego kościoła św. Barbary, historia miłości tych dwojga skupiła się na celebracji i czerpania garściami  z tego niepowtarzalnego dnia.  A w rustykalnym klimacie, w Dworze w Tomaszowicach , przyjęcie trwało do samego rana. Wśród głośnej muzyki, pląsów na parkiecie, rozmów  i toastów— wszyscy skupiali uwagę na świeżo upieczonych małżonków.  Daniel swoją przemową, która łapała za serce i gardło, pokazał jak bardzo kocha swoją żonę Chrissy i jak ważny był dla niego ten dzień. A my cieszymy się wraz z nimi!

Jesteśmy szczęśliwi, że wybrali właśnie nas do uchwycenia wszystkich ważnych momentów. Efektem tego jest film ślubny i reportaż fotograficzny, na który serdecznie zapraszamy!

WhiteStory prezentuje Dwór w Tomaszowicach Wesele

Film ślubny: More Than Happiness
lokalizacja: Dwór w Tomaszowicach
muzyka: Musicbed written by Luke Thompson-Foreigners (Alt. Version)
WhiteStory: kamerzysta na wesele