Hotel Bellotto
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Hotel Bellotto
    5 (
    11
    )
Hotel Bellotto

Można powiedzieć, że Hotel Belotto jest to hotel bardziej butikowy, ponieważ znajduje się w nim 20 pokoi, oraz nowoczesnych apartamentów.

Pokoje hotelu są wyposażone w telewizory i ekspresy do kawy, na wyposażeniu są także szlafroki i kapcie jak i kosmetyki. Hotel ten oferuje śniadania kontynentalne w formie bufetu oraz pyszną kawę, ponadto znajduje się tutaj bankomat i winda, które są jednymi z udogodnień. Doba hotelowa w tym miejscu to koszt od 650 do 1000 złotych, wszystko zależy jaka liczba osób zechce się zameldować w jednym czasie.

Hotel Belotto oddalony jest od centrum Warszawy o 2 kilometry, a tylko 450 metrów od Starówki. 

Restauracja Focaccia Ristorante to wspaniała kuchnia włoska, która serwuje potrawy jedynie z produktów najwyższej jakości, makarony są ręcznie wyrabiane, restauracja mieści się w prawym skrzydle hotelu, natomiast lewe skrzydło to Cukiernia Miodowa Cafe, uważana za najlepszą w Warszawie. Wybierając to miejsce na wesele z pewnością nie zabraknie Wam pysznego jedzenia jak i deserów, ponieważ wszystko czego potrzebujecie jest właśnie w tym miejscu.

Reportaże ślubne na blogu

W czasie przyjęcia weselnego Hotel Bellotto jest w stanie zmieścić do 200 gości weselnych.

Tak, hotel oferuje 20 komfortowych pokoi, w których schronienie znajdą goście weselni po udanej zabawie.

Najpopularniejsze udogodnienia w obiekcie to parking, bezpłatny internet bezprzewodowy, zestaw do parzenia kawy i herbaty. W recepcji dogadamy się w języku polski, angielskim i niemieckim.

Cena za jednego gościa podczas wesela to od 350 złotych do 500 złotych.

Tak, na terenie Hotelu Bellotto można zorganizować konferencję w jednej z kilku sal, które udostępniają właściciele.

Galeria zdjęć Hotelu Bellotto