Hotel Arłamów
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Hotel Arłamów
    5 (
    15
    )
Hotel Arłamów

Hotel Arłamów to magiczne miejsce u wrót malowniczych Bieszczad.

Wypoczynek idealny dla rodzin z dziećmi jak i par chcących zapomnieć o obowiązkach dnia codziennego, spragnionych wyciszenia jak również idealne miejsce na Wasze wymarzone wesele. Hotel ten posiada w sumie 254 pokoje, z których roztaczają się widoki na piękno natury.

Na terenie obiektu znajdziecie kilka restauracji serwujących pyszne dania z kuchni świata oraz centrum SPA dla najbardziej wymagających gdzie można się odciąć od świata i zrelaksować. Do dyspozycji jest także sala fitness oraz łaźnia parowa wraz z sauną. Zadbano tu nie tylko o dorosłych gości, ale także o atrakcje dla tych najmniejszych oferując hotelowy plac zabaw i salę gier.
Miejsce to jest tak ogromne jak ogromna jest liczba pozytywnych opinii na jego temat, ponieważ za każdym razem goście z żalem opuszczali to wspaniałe miejsce.

Ania i Wojtek poprosili nas o realizację ich filmu na ich ślubie i weselu po to aby mogli wracać do tych chwil za każdym razem gdy będą mieli na to ochotę. Luksus i klasa – właśnie tym charakteryzowało się to przyjęcie weselne. Jako atrakcja i element zaskoczenia – odbył się koncert Tomasza Karolaka, który był gwiazdą wieczoru.

Jesteśmy pewni, że to niezapomniany wieczór nie tylko dla Pary Młodej, ale także dla ich wspaniałych gości świetnie bawiących się od początku do samego końca.

Reportaże ślubne na blogu

Hotel Arłamów to miejsce gdzie macie możliwość organizacji ślubu w plenerze w otoczeniu wspaniałej przyrody.

Obiekt posiada 213 pokoi, w których z pewnością znajdzie się miejsce dla każdego z gości.

Najpopularniejsze udogodnienia w obiekcie to basen, centrum odnowy biologicznej, dostęp do internetu bezprzewodowego, pokoje dla całej rodziny, bezpłatny parking, bar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Ceny ustalane są z Młodą Parą na podstawie ilości gości na przyjęciu i ich upodobań.

Hotel Arłamów to idealne miejsce na spotkania biznesowe, w świetnie wyposażonych salach. Każda z ofert tego miejsca jest opracowana z myślą o integracji każdego uczestnika takich spotkań.

Galeria zdjęć Hotelu Arłamów