Hotel Narvil
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Hotel Narvil | Designerski i nowoczesny obiekt nad brzegiem Narwi
    5 (
    5
    )
Hotel Narvil

Hotel Narvil – designerski i nowoczesny obiekt nad brzegiem Narwi. Połączenie hotelu i ekskluzywnego SPA.

Hotel Narvil Serock to czterogwiazdkowy hotel, który posiada 332 pokoje hotelowe, wiele sal konferencyjnych, restaurację, bary, a przede wszystkim 12 gabinetów odnowy biologicznej. Największa sala bankietowa pomieści około tysiąca osób. 

Pokoje w tym miejscu są harmonijnie dostosowane do otaczającej ten budynek natury,. Ciepłe wykończenie pokoi odpowiada zarówno rodzinom jak i biznesmenom, którzy przybyli tutaj na odpoczynek i spotkania biznesowe. Standardowe udogodnienia w pokojach to łazienki z prysznicami i zestawami kosmetyków, a także Wi-Fi. Koszt doby hotelowej dla jednej osoby to około 300 złotych. 

Właściciel zaprasza gości do restauracji hotelowej, która jest w stanie pomieścić 450 osób, oraz restauracji dla gości indywidualnych, której dania zadowolą każdego. Z pewnością także praca kucharza zostanie doceniona przez nich, poprzez wiele pozytywnych opinii.

Dodajmy, że w obrębie hotelu znajduje się także miejsce do organizacji spotkań tych mniej biznesowych, którym towarzyszyć będzie zawsze świetny widok na rzekę Narew.

Hotele takie jak ten to także wspaniała alternatywa dla ceremonii ślubnych w kościele, ponieważ tutaj można zaplanować ślub w plenerze.

Reportaże ślubne na blogu

Tak, ślub cywilny na terenie zielonym, znajduje się tu miejsce bez zadaszenia.

Jeśli zrobi to firma profesjonalna, która będzie posiadała wszystkie pozwolenia to tak, pokaz można zorganizować nad wodą.

Czas trwania przyjęcia to 8 godzin, każda kolejna godzina jest płatna w wysokości 1230zł.

Przyjęcie można zorganizować do maksymalnie 500 osób.

Galeria zdjęć Hotelu Narvil