Restauracja Forty
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Restauracja Forty
    5 (
    16
    )
Restauracja Forty

Restauracja Forty działa na terenie Fortu Mokotów, nie przeszkadza jej ruchliwa ulica, zapewniając spokój i warunki do zabawy.

Na gości czeka parking mieszczący 100 aut, którymi mogą dostać się do niej z oddalonego o tylko 5 kilometrów lotniska Chopina. Fort Mokotów został wybudowany jeszcze pod koniec XIX wieku, natomiast Restauracja Forty funkcjonuje od 50 lat XX wieku. Jej głównym miejscem jest parter o dużej powierzchni, którą otaczają 22 duże okna. W tym miejscu każda imprez ma swój charakter, dzięki ścianom z czerwonej cegły oraz widocznym belkom, które podtrzymują strop. Wielu fotografów wykorzystuje to miejsce do sesji, ponieważ ma ona swój urok. 

Sala pomieści 180 osób na przyjęciu weselnym, całą przestrzeń dzielą kolumny, dzięki którym można zaaranżować miejsce na kącik z kawą, herbatą, ciastami, stół wiejski i wiele innych. Nad wejściem możemy znaleźć antresolę, którą można dowolnie zaaranżować. 

W miejscu tym podczas każdej imprezy obecna jest ochrona, oprawa muzyczna, możliwy jest wynajem także ekranu i rzutnika do przedstawienia gościom prezentacji i podziękowań. Szarotka może nie posiada miejsc noclegowych, ale jest wspaniałym miejscem także na wernisaże, koncerty. Impreza może również wyjść poza mury na 4,5 hektarową powierzchnię całego terenu. Jest to jedna z bardziej interesujących propozycji na eventy w Polsce, a właściciele biorą na swoje barki wszystko aby oszczędzić Wasz czas na spotkania i rozmowy z rodziną.

Reportaże ślubne na blogu

150 osób to liczba gości jaką pomieści obiekt w czasie wesela.

Do dyspozycji gości jest taras i ogródek.

Rachunek minimalny to 25000 zł za dzień. Nie ma minimalnej kwoty na osobę.

Niestety, dekoracja sali i stołów nie jest w cenie.

Galeria zdjęć Restauracji Forty