Fotograf Ślubny Warszawa
 • Udostępnij :
 • Oceń :
 • Fotograf Ślubny Warszawa | Fotografia Ślubna Warszawa
  5 (
  30
  )
Fotograf Ślubny Warszawa

Fotograf Ślubny Warszawa

Fotografia ślubna jest pamiątką na całe życie. Opowieść Waszego dnia, którą chcemy starannie uchwycić w naszych kadrach, będzie Wam przypominać o tym szczególnym dniu.

Jesteśli powiedziałaś już TAK na jego oświadczyny, pewnie jesteście na etapie organizacji Waszego ślubu. Szukasz zaufanego i profesjonalnego fotografa, który zajmie się całym Twoim reportażem ślubnym? Dobrze trafiłaś!

Szukasz fotografa w Warszawie lub w okolicach?

Najważniejsze jest to czego oczekujesz, więc zanim dokonasz wyboru, weź pod uwagę:

 • Portfolio danego fotografa. Czy ma on za sobą historię, która pokazuje jego doświadczenie w tej materii. Nie każda profesja fotograficzna jest taka sama. Fotografowie zajmujący się dziećmi nie zrobią dobrych zdjęć ślubnych i odwrotnie. Fotograf ślubny nie zrobi dobrych zdjęć dzieci czy noworodków. Jest to inna dziedzina i wymaga innego podejścia do sprawy.
 • Czy cennik fotografa ślubnego jest adekwatny do tego co prezentuje, estetyki zdjęć oraz wrażliwości na piękno?
 • Co ma być zawarte w reportażu ślubnym? Czy jest coś na co szczególnie fotograf ma zwrócić uwagę podczas Waszego dnia. Nie może zostać to pominięte.
 • Czy fotograf pojedzie z Wami na zagraniczny plener ślubny i czy odległość i czas nie będzie stanowić komplikacji w prowadzeniu jego działalności?

Dla niektórych Warszawa to tylko stolica… Dla fotografa ślubnego to miejsce pełne idealnych kadrów! Poznaj naszą fotograficzną mapę tego miasta…

Nasza osobista fotograficzna mapa Warszawy i okolic!

Warszawa to z jednej strony urokliwa starówka, gąszcz uliczek, w których lubimy się „gubić”… A z drugiej urbanistyczna dżungla, pełna świeżego i nietuzinkowego designu. Raj dla fotografów!

Każde miasto ma swoje punkty obowiązkowe, które koniecznie trzeba zobaczyć! Dla nas Warszawa to przede wszystkim miejsca, w których spotykamy się z Wami – piękne sale, klimatyczne kościoły oraz zapierające dech w piersiach magiczne tła do sesji plenerowych. Nie będziemy tu opisywać typowych turystycznych punktów, chcemy podzielić się z Wami Warszawą, jaką my najlepiej znamy i jaką lubimy!

„Nasza” Warszawa ta wyjątkowe wesela, które mieliśmy przyjemność uchwycić na naszych fotografiach. To miasto to wiele osób, które mieliśmy okazję poznać. Warszawa to wspomnienia i wiele przygód. To miasto to Wy – Pary, które powiedziały sobie to długo wyczekiwane „Tak”, ale również Wy – Pary, które czekają na swój wielki dzień.

Może już niedługo się spotkamy?

Z jakimi miejscami konkretnie kojarzy nam się Warszawa?

Na przykład z Szarotką na Makotowie! Ta atmosfera i wyjątkowe wnętrza… Klimat industrialny, ale przytulny i ciepły. Ceglany budek pośród bujnej zieleni, blisko centrum, a jednocześnie z dala od ulicznego zgiełku. Uchwyciliśmy tam wiele pięknych kadrów! Jej historia sięga XIX wieku,- najpierw fortyfikacje, później radio, wiele lat zapomnienia, a teraz miejsce tętniące życiem i energią! Nie możemy również zapomnieć o Reducie Banku Polskiego w samym sercu Warszawy, gdzie również króluje industrialny klimat i prosta forma, którą można zaaranżować na wiele sposób… Miejsca te mają bogatą historię, która wpływa na ich atmosferę. Miejsca wyjątkowe! A Fort Sokolnickiego? Musicie to zobaczyć, magia, pamiątka przeszłości, a dziś elegancja.! Uwielbiamy piękne wnętrza, które mają swój określony charakter. Można rzec, że zdjęcia robiły się „same”! Urokliwe miejsca w połączeni z Wami, zakochanymi – po prostu magia!

Lubicie zabytkową część Warszawy? Ma coś w sobie, prawda? W jej sercu znajduje się Klub Bankowca! Brzmi dość poważnie, ale uwierzcie, że atmosfera wesel w tym miejscu wcale do takich nie należy! Kolejne miejsce o ciekawej historii – jakich wiele w tym pięknym mieście – warto zagłębić się w każdą z nich, ponieważ w jakiś sposób odznacza się w każdym budynku lub jego toczeniu. Nie da się ot tak stworzyć takiej atmosfery, jakie mają miejsca „z duszą”…

ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI ZANIM NAPISZESZ
Najczęściej zadawane pytania

Tak posiadamy pakiety cen, aby otrzymać wszystkie niezbędne informacje wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujących się na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt.

Staramy się oddawać minimum 300 zdjęć poddanych autorskiej obróbce. Jednakże zdarzają się krótkie reportaże, z których przynosimy mniej zdjęć, a historia opowiedziana naszymi fotografiami nieznacznie się zmniejsza w ilości oddanych zdjęć – co wcześniej ustalane jest z Parą Młodą na przedślubnych konsultacjach. Pomimo tych rzadkich przypadków w większości przekazujemy ponad 400 zdjęć.

Pojawi się jeden fotograf – tak jest skonstruowana podstawowa oferta. Jeśli macie inne życzenie i będziecie się czuć bardziej komfortowo mając świadomość, że jest nas więcej – możemy przygotować ofertę pod 2 fotografów towarzyszących Wam w dniu ślubu.

Reportaż rozpoczynamy przygotowaniami, i kończymy zazwyczaj po 24:00 czyli po tzw. oczepinach. Ilość godzin klaruje się podczas naszych rozmów telefonicznych na około 3 dni przed ślubem, kiedy to my dzwonimy do Was z wytycznymi przedślubnymi. Ustalenia są zawsze różne – niektórzy z Was proszą nas o obecność podczas przygotowań w domu bądź hotelu, niektórzy z kolei proszą o przyjazd dopiero na miejsce ceremonii, pod kościół bądź urząd stanu cywilnego.

Na prośbę naszych par młodych pudełko z pendriv’em wraz z fotoalbumem/fotoksiążką (wy decydujecie jaka forma Wam bardziej odpowiada) możemy wysłać za pośrednictwem kuriera. Galerię internetową zabezpieczoną hasłem otrzymacie od nas elektronicznie.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie zarówno pojedyncze zdjęcia z danego ślubu jak i wpisy blogowe. Do Was należy ostateczna decyzja czy chcecie je publikować – uszanujemy. Natomiast pamiętajcie, że my też tworząc dla Was reportaż dajemy z siebie 100% i wkładamy w to serce – nie zdziwcie się jeśli to właśnie na Waszym ślubie zrobimy zdjęcie życia i będziemy chcieć je opublikować. W końcu wiele naszych kochanych par nam na to pozwala i to m. in. dzięki temu znaleźliście nas i postanowiliście napisać.

ZOBACZ KILKA NASZYCH REPORTAŻY ŚLUBNYCH Z PIĘKNYCH OKOLIC WARSZAWY
Nasze najlepsze zdjęcia ślubne 2019-2020! Podsumowując każdy rok można mieć różne odczucia. Ale! Są rzeczy, z których jesteśmy ZAWSZE bardzo...
Talaria Resort & SPA - Ania & Maciek Obłędne w fotografii ślubnej jest to, że oprócz umiejętności liczy się to,...
Szarotka Warszawa | Niezwykłe wesele Gosi i Grzegorza To było święto cudownych emocji. Celebracja miłości, wrażliwości, szacunku. Wspaniale być na...
Klub Bankowca Wesele | Gosia + Tomek | Fest Zabawa Każdy fotograf ślubny marzy o imprezie, gdzie są wspaniali ludzie,...

A Wy, gdzie planujecie celebrować swoją miłość? Chętnie będziemy Wam towarzyszyć!

Jeśli podobają Ci się stworzone przez nas historie miłości, zostaw poniżej komentarz, będzie nam bardzo miło.

Komentarze (8)

Zostaw komentarz