Fotograf Ślubny Warszawa
 • Udostępnij :
 • Oceń :
 • Fotograf Ślubny Warszawa | Fotografia Ślubna Warszawa
  5 (
  6
  )
Fotograf Ślubny Warszawa

Fotograf Ślubny Warszawa

Fotografia ślubna jest pamiątką na całe życie. Opowieść Waszego dnia, którą chcemy starannie uchwycić w naszych kadrach, będzie Wam przypominać o tym szczególnym dniu.

Jesteśli powiedziałaś już TAK na jego oświadczyny, pewnie jesteście na etapie organizacji Waszego ślubu. Szukasz zaufanego i profesjonalnego fotografa, który zajmie się całym Twoim reportażem ślubnym? Dobrze trafiłaś!

Szukasz fotografa w Warszawie lub w okolicach?

Najważniejsze jest to czego oczekujesz, więc zanim dokonasz wyboru, weź pod uwagę:

 • Portfolio danego fotografa. Czy ma on za sobą historię, która pokazuje jego doświadczenie w tej materii. Nie każda profesja fotograficzna jest taka sama. Fotografowie zajmujący się dziećmi nie zrobią dobrych zdjęć ślubnych i odwrotnie. Fotograf ślubny nie zrobi dobrych zdjęć dzieci czy noworodków. Jest to inna dziedzina i wymaga innego podejścia do sprawy.
 • Czy cennik fotografa ślubnego jest adekwatny do tego co prezentuje, estetyki zdjęć oraz wrażliwości na piękno?
 • Co ma być zawarte w reportażu ślubnym? Czy jest coś na co szczególnie fotograf ma zwrócić uwagę podczas Waszego dnia. Nie może zostać to pominięte.
 • Czy fotograf pojedzie z Wami na zagraniczny plener ślubny i czy odległość i czas nie będzie stanowić komplikacji w prowadzeniu jego działalności?
ZOBACZ NASZE PORTFOLIO ZDJĘCIOWE
GALERIA ZDJĘCIOWA

Dla niektórych Warszawa to tylko stolica… Dla fotografa ślubnego to miejsce pełne idealnych kadrów! Poznaj naszą fotograficzną mapę tego miasta…

Nasza osobista fotograficzna mapa Warszawy i okolic!

Warszawa to z jednej strony urokliwa starówka, gąszcz uliczek, w których lubimy się „gubić”… A z drugiej urbanistyczna dżungla, pełna świeżego i nietuzinkowego designu. Raj dla fotografów!

Każde miasto ma swoje punkty obowiązkowe, które koniecznie trzeba zobaczyć! Dla nas Warszawa to przede wszystkim miejsca, w których spotykamy się z Wami – piękne sale, klimatyczne kościoły oraz zapierające dech w piersiach magiczne tła do sesji plenerowych. Nie będziemy tu opisywać typowych turystycznych punktów, chcemy podzielić się z Wami Warszawą, jaką my najlepiej znamy i jaką lubimy!

„Nasza” Warszawa ta wyjątkowe wesela, które mieliśmy przyjemność uchwycić na naszych fotografiach. To miasto to wiele osób, które mieliśmy okazję poznać. Warszawa to wspomnienia i wiele przygód. To miasto to Wy – Pary, które powiedziały sobie to długo wyczekiwane „Tak”, ale również Wy – Pary, które czekają na swój wielki dzień.

Może już niedługo się spotkamy?

Z jakimi miejscami konkretnie kojarzy nam się Warszawa?

Na przykład z Szarotką na Makotowie! Ta atmosfera i wyjątkowe wnętrza… Klimat industrialny, ale przytulny i ciepły. Ceglany budek pośród bujnej zieleni, blisko centrum, a jednocześnie z dala od ulicznego zgiełku. Uchwyciliśmy tam wiele pięknych kadrów! Jej historia sięga XIX wieku,- najpierw fortyfikacje, później radio, wiele lat zapomnienia, a teraz miejsce tętniące życiem i energią! Nie możemy również zapomnieć o Reducie Banku Polskiego w samym sercu Warszawy, gdzie również króluje industrialny klimat i prosta forma, którą można zaaranżować na wiele sposób… Miejsca te mają bogatą historię, która wpływa na ich atmosferę. Miejsca wyjątkowe! A Fort Sokolnickiego? Musicie to zobaczyć, magia, pamiątka przeszłości, a dziś elegancja.! Uwielbiamy piękne wnętrza, które mają swój określony charakter. Można rzec, że zdjęcia robiły się „same”! Urokliwe miejsca w połączeni z Wami, zakochanymi – po prostu magia!

Lubicie zabytkową część Warszawy? Ma coś w sobie, prawda? W jej sercu znajduje się Klub Bankowca! Brzmi dość poważnie, ale uwierzcie, że atmosfera wesel w tym miejscu wcale do takich nie należy! Kolejne miejsce o ciekawej historii – jakich wiele w tym pięknym mieście – warto zagłębić się w każdą z nich, ponieważ w jakiś sposób odznacza się w każdym budynku lub jego toczeniu. Nie da się ot tak stworzyć takiej atmosfery, jakie mają miejsca „z duszą”…

Warszawa według nas to również urzekające hotele…

hotel narvil wesele

Hotel Narvil – fot. WhiteStory

Na przykład Hotel Narvil – nowoczesny obiekt otulony przyrodą oraz rzeką Narew. Kojarzy się z oazą i spokojem, jednak w środku byliśmy świadkami naprawdę dobrej i głośnej imprezy. Miłość w otoczeniu takiego miejsca – obłęd!
Nie możemy zapomnieć również o reportażu w Hotelu Bellottoklasyka i pałacowe wnętrze, to gratka dla Par, które dobrze czują się w takich klimatach. Jesteście jedną z nich? Koniecznie zobaczcie, o czym mówimy!

hotel bellotto

Hotel Bellotto – fot. WhiteStory

Warszawę kochamy również za piękne okolice…

Komentarze (5)

Zostaw komentarz