Folwark U Różyca
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Folwark u Różyca
    5 (
    15
    )
Folwark U Różyca

Folwark u Różyca to idealne miejsce na wesele w stylu rustykalnym, które znajduje się nad Zalewem Zegrzyńskim w miejscowości Białobrzegi oddalonej od Warszawy o 30 kilometrów.

Folwark ten jest odbiciem historii i tradycji państwa Polskiego, jest przede wszystkim wspaniałym miejsce na wymarzone przyjęcie weselne, na które decyduje się wiele par młodych. Wyobraźcie sobie wesele nad jeziorem…

Innym istotnym faktem dla którego młodzi wybierają to miejsce na miejsce swojego wesela jest to, że czują się tam jak za dawnych dobrych czasów. Staropolskie potrawy sprawiają, że zarówno młodzi jak i ich goście czują się wyjątkowo w tym miejscu. Pamiętajcie, że menu w Folwarku u Różyca jest oparte na tradycyjnych potrawach kuchni polskiej.

Właściciele oddają do dyspozycji młodych teatr, czyli salę mogącą pomieścić 200 osób, werandę mieszczącą do 70 osób, oraz Salon Dulskiej czyli miejsce na kameralny obiad po ceremonii ślubu w najbliższym gronie.

Pięknie ozdobione stoły i dobrze zastawione jedzeniem, pięknie zdobione krzesła i kwiaty to wszystko czego trzeba do idealnego wesela

Obiekt posiada w swojej ofercie także 30 miejsc noclegowych, parking, ogród, a najważniejsze jest to, że można urządzić tam wesele nad jeziorem. Właściciele i obsługa dba aby nic Wam w tym szczególnym dniu nie brakowało.

Reportaże ślubne na blogu

Obiekt może pomieścić od 100 do 200 osób.

Tak, jest taka możliwość, dysponujemy miejscami noclegowymi dla maksymalnie 30 osób.

Udogodnienia w obiekcie to taras, patio i pensjonat.

Zapraszamy po więcej informacji do menadżerów Folwarku u Różyca.

Zapraszamy po więcej informacji do menadżerów Folwarku u Różyca.

Galeria zdjęć Folwarku u Różyca