Jak wyobrażacie sobie podziękowania dla rodziców? – ślubny prezent dla rodziców
  • Udostępnij :
  • Oceń :
  • Jak wyobrażacie sobie podziękowania dla rodziców? - ślubny prezent dla rodziców
   5 (
   3
   )
 • 793
 • WYŚWIETLEŃ

Jeśli jesteście w trakcie przygotowań do ślubu, szukacie profesjonalnego fotografa ślubnego oraz dobrego filmu ślubnego do przyjęcia weselnego, pewnie nie raz przemknęło Wam przez myśl, w jaki sposób podziękować rodzicom za ich wkład w to, kim teraz jesteście i dlaczego Wasz dzień ślubu dojdzie do realizacji.

 

Pewnie prześcigacie się w pomysłach na najbardziej oryginalną i możliwie najbardziej wzruszającą pamiątkę przedstawiającą wszystkie uczucia i emocje, które chcielibyście przekazać rodzicom.

Rodzicom – czyli osobom, od których tak naprawdę wszystko się zaczęło. Zdecydowanie warto włożyć w ten gest całe swoje serce.

Czy jest coś piękniejszego od filmu nakręconego specjalnie z dedykacją dla mamy i taty? Odtwarzany tysiące razy będzie wzruszał tak samo mocno. Przy jego pomocy można zamknąć wszystkie uczucia na kilkuminutowym nagraniu, które potem z powodzeniem można przedstawić na przyjęciu weselnym, a kopię nagraną na płytę – dołączyć do bukietu kwiatów i wręczyć rodzicom.

Wiele naszych par zdecydowało się na film ze staranie przemyślaną narracją. Są to podziękowania płynące prosto z serca przeplatane obrazami, które nakręciliśmy przy okazji przedślubnych nagrań.

Obok Podziękowań dla rodziców możemy przygotować do wyświetlenia w kulminacyjnym momencie np. przed oczepinami SAME DAY EDIT

. Korzystając z najnowszej technologii i talentu naszej ślubnej ekipy filmowej, w ostatniej chwili możemy dołączyć do wcześniej przygotowanych plenerowych ujęć ślubnych fragmenty przysięgi małżeńskiej Państwa Młodych i ich pierwszego tańca, oraz części zabawy weselnej. Tak aby to było wielkim przeżyciem zarówno dla Pary Młodej, rodziców i pozostałych gości weselnych – oglądać film, na którym widać sceny, które odbyły się dosłownie chwilę temu.

Podczas projekcji Waszym gościom popłyną łzy wzruszenia i radości.

Uściskom i podziękowaniom nie będzie końca! Zdecydowanie, będzie to jeden z piękniejszych momentów całego dnia.

Czy warto zdecydować się na takie nietypowe podziękowanie obok filmu ślubnego? Warto – choćby po to, żeby mieć pamiątkę: dla siebie i dla rodziców.

Piękne podziękowania dla rodziców realizujemy w miastach m.in t.j. Kraków, Warszawa, Katowice, Rzeszów, Wrocław. Bardzo lubimy także odwiedzać miejscowości Zakopane, Limanowa, Nowy Sącz oraz Nowy Targ – nie stoi nic na przeszkodzie abyśmy mogli odwiedzić twoje miasto dla stworzenia pięknej pamiątki jako ślubny prezent dla rodziców!